Prosinec 2011

Přeju vám všem Šťastný Nový rok

31. prosince 2011 v 13:45 | Gladuska |  fotky

Čauky! :))

Dneska je Silvestr! Nějak si to zatím vůbec neuvědomuju. Týjo, ten čas ubíhá čím dál tím rychlejc! :// :) Z jedné strany jsem ráda, protože za rok 2O11 jsem prožila spoustu úžasných okamžiků a poznala jsem nový lidi. :)) Ale z druhé strany, co když bude konec světa? :O :D Ne, na nic takovýho nemyslete! Pšš. ;D Každopádně jsem stráášně ráda za takovej pokrok, co letos na mým blogu nastal. Chodí mi sem daleko víc lidí, než dřív - od loňskýho roku mi tu přibylo 9 OOO lidí, fakt bomba! A přidala jsem o 1O článků víc, než v roce 2O1O - 146 článků, wohou :D :)) Děkuju moc! Proto vám chci ještě jednou poděkovat a taky jsem - stejně jako loni udělala Silvestrovskej blend se simíkama. (Retardovaná máma :D) :))


Užijte si pořádně Silvestra a do Novýho roku přeju hodně štěstí! ;)

Avril - I love you (Tessi ;))

29. prosince 2011 v 21:03 | Gladuska |  Videa

Promiňte za dočasnou málopřítomnost. ;)

Omlouvám se, ale do konce roku tu asi už tolik nebudu, protože dneska ke mě přijela má úžasná kamarádka Tess! :)) Bude u mě až do Silvestra a tak nejspíš ani nebudu hrát simsy. :/ :) Mimochodem díky! - Včera na mým blogu bylo 1O2 lidí! Wááu. ;D Díky moc! :))))) Jen vám chci na rychlo ukázat video co jsem včera večer pro ni natočila ;D Neřešte, že se tam chvilkama tvářím jako debžot, prostě to sem chci dát. ;')) ILY Tessi. ;)


Tak co, líbí, nelíbí? :D
Jinak všechny vás pozdravuju a doufám, že si zbytek prázdnin skvěle užijete! ;))

Gladuska, xoxo


Diplomy za vánoční bleskovku :)

27. prosince 2011 v 17:41 | Gladuska |  Diplomky pro vás
Trochu se omlouvám za spoždění, ale diplomy (a avatary) jsem měla náladu udělat až dněska. ;) Obrázky jsou včechny ze zimníma, nebo vánočníma motivama a jsou z we<3it . ;))

Snad se vám budou líbit. ;)

Diplom pro Dyidy

Diplom pro Jally-G


DIY (moustache) řetízek <3

27. prosince 2011 v 11:50 | Gladuska |  diy

Fimo moustache přívěšek! :))

Miluju všechno, co je spojený s tímhle - na první pohled trochu bizardním - trendem. :) Knírky jsou prostě boží a tak jsem si kromě trička vyrobila ještě náhrdelník. ;) Je to fak easy a tak vám sem chci dát návod, kdyby se vám zachtělo tvořit . ;D S nějakým jednoduchým jednobarevným tričkem to vypadá fakt božsky! :)))))

Co budete potřebovat:

  • černý fimo
  • černej řetízek
  • komponenty - 2 černý kroužky
  • nožík
  • pastelku
Řetízek jsem sehnala v korálkárně za cca 35,- , ale myslím, že ho seženete skoro v každé galanterii, nebo prodejně s komponentama. ;) Stejně tak, jako kroužky. Ty dva mě vyšly na 1,- . Darda, co? :D


Ježíšek byl bohatý ;'))

25. prosince 2011 v 20:12 | Gladuska |  Moje kydy

Všichni se chlubí novýma dárkama, tak se pochlubím taky. ;)

Včera byl Šťědrý večer a musím říct, že byl opravdu daleko štědřejší, než jsem čekala. - ne, že by mi to nějak vadilo .. :D :) Původně jsem si Ježíškovi napsala o asi polovinu věcí míň a tak to bylo překvapující. Pak jsme se s rodičema (tak, jako každej rok) dívali na Popelku. :)* Potom jsem se nachviličku dostala na počítač, kouknu se na facebook a tam : ten a ten nyní používá aplikaci FACEBOOK ANDROID, nebo ta a ta nyní používá FACEBOOK IPHONE. - hned vidím, co kdo dostal pod stomeček! :'DD No nic. Teď se s váma chci podělit o pár fotek toho, co jsme dostala. ;))


Asi úplně největší radost mám z tohohle H&Mkáckýho pyžama a papuček! :')) Strašně se mi líbilo už někdy od října ale v prosinci už ho nikde neměli, viděla jsem ho až ve Vídni. ;) (PS: nezděste se - fotka focená po ránu .. ;D)

Vánoční SIMS video - All i want for Xmas :')

24. prosince 2011 v 14:50 | Gladuska |  Videa

All i want for Christmas is you .. <3

Vím, že tahle písnička už je totálně megamoc oposlouchaná, ale mě se prostě líbí .. :D Hlavní ale je, že jak jsem slíbila, je tady to vánoční video. :) Jako zázrakem Windows Movie Maker nedělal příliš velké problémy a tak nemám důvod vám ho neukázat .. :) Snad se bude líbit. Příběh je asi něco jako prostě průběh Šťědrého dne z pohledu dětí, jejich radosti z Vánoc a tak .. :) Prostě jsem si zapla sims a tohle z toho vzniklo .. :D Tak jo, už nebudu zdržovat, tady je:


Za pár hodin to tu bude, takže vám přeju Veselý Vánoce a bohatýho Ježíška ! :))

Gladuska, xoxo

Co dám komu pod stromeček? :)

24. prosince 2011 v 10:45 | Gladuska |  Moje kydy

Čusky! :))

A je to tady. Dneska jsou Vánoce! :) Den, na kterej čekáme každej rok, abychom si zazpívali koledy, spolu s rodinou pojídali cukroví a taky si předali dárečky. :D :)* Nevím, jestli vás to bude tak úplně zajímat, ale chci vám napsat (ukázat), co jsem komu koupila. ;)

Mamka
Mamči jsem koupila sadu tělovýho mlíka a sprchovýho gelu z Yves Rocher :)), černý a bílý korále z H&Mka,svíčky, keramickou sadu na čoko fondue a zarámovala jsem jí obrázek našeho pejska :)


DIY foťáček (fimo) - přívěšek

23. prosince 2011 v 20:17 | Gladuska |  diy

Fimo camera! Juu ;D

Dneska odpoledne jsem vyrobila kámošce (Jally-G) na přání fimo foťáček NIKON, jako přívěšek na krk! :)) Původně jsem si říkala, že to bude vypadat jako hovno, ale nakonec to tak ani nevypadá, což jsem moc ráda! :D Uvidím se s ní až po Vánocích, ale ona to strašně chtěla vidět, tak to ukážu i vám. ;) Vyráběla jsem to podle tohoto obrázku: ↓


No a v celým článku můžete vidět, jak to dopadlo v mým provedení.. :D :)

Xmas bleskovka <3

23. prosince 2011 v 16:21 | Gladuska |  !!!Soutěže!!!
Já už žiju zítřkem! :D Tak si dáme nějakou bleskovku, co říkáte? :D Bude na téma Vánoce a jako výhru dostanete diplom, nebo avatar s nějakým vánočním motivem. ;)) Beru všechny. ;) Pustíme se do toho! :3
0) Ahoj :)
1) Těšíš se na Vánoce? :))
2) Co si přeješ pod stromeček? :) (největší přání ;D)
3) Cos koupila rodičům, kamarádkám? :)
4) Co jíte na Štědrej večer na večeři?
5) Nejoblíbenější vánoční cukroví? :33
6) Jedete někam na hory? ;)
7) chceš diplom, nebo avatar?
8) Měj se. Šťastný a veselý! ;D


Předvánoční mini nadílka downloadů!

23. prosince 2011 v 14:16 | Gladuska |  Rubbish
Už zítra je 24. prosince, tudíž Štědrý den! :)) Určitě se na něj všichni z nás těší a tak, ikdyž dneska je teprve 23. , mám tady pro vás nachystanou takovou virtuální nadílku! :D :)

Všechny downy jsou do TS2 i do TS3 a všechny jsou vánoční. Pokud třeba ještě teď chystáte nějaký video, nebo třeba fotky, určitě se vám tady z toho může něco hodit! ;)
Vánoční dárečky, ojojoj (ZOMRIEM!) :DD

22. prosince 2011 v 19:15 | Gladuska |  Moje kydy

Čauky! :)))))

Dneska jsem byla ve škole jenom krátce, měli jsme totiž vánoční hodinu. :) Rozdávali jsme si mimojiné dárečky. Dostala jsem náušnice, hrníček, úžasnej sprcháč :')), stíny, řetízek, těžítko se sobem a další. ;) Stráášně moc všem děkuju. ;D Pak jsme šli na oběd ( v 1O:30 :DD) a Anis a Ďáběl se dali zázračne usmířili! :DD Neřešit .. Měli jsme jít do města, ale pak se to nějak podělalo a šla jsem jenom s Ďáblem. ;) Koupila jsem poslední dárek - limitku z Yves Rocher, úžasně vonící tělový mlíko a shower gel pro mamču. :'))) No, dole máte fotku toho, co jsme dostala od kámošek a já běžím fotit komix. ;)) Mějte se! ;)*


Šli jste dneska ještě do školy?
Dávali jste si taky dárečky? :)) (Cos dostala? :))

Gladuska, xo

DIY prstýnky (z fima) - mašličky

21. prosince 2011 v 21:14 | Gladuska |  diy

Fimo bow rings!

Fimo asi všichni znáte. Je to taková jakoby ''plastelína'', ze které něco vymodelujete a po vypečení je to tvrdý. Dneska
odpoledne jsem vyráběla věci z fima a zrovna jsem si udělala i tři prstnýnky! Černej, tmavě modrej a červenej. Jou. ;D Jsou to vlastně takový mašličky, který jsem potom dozdobila a připevnila k prstýnku. Celkem se mi to líbí a myslím, že je to docela i nositelný. Chci se s váma teda podělit o návod na to, jak je vytvořit. Pokud jste šikovní, může vám tohle posloužit i jako takovej mini dáreček pro někoho na Vánoce. ;) Dost povídání, co budete potřebovat :

  • Fimo (jakoukoliv barvu)
  • Prstýnek, nebo nějakej kroužek
  • Lak na nehty, tempery, nebo další zdobítka
  • Nožík, řezák, ..

Mám (měla jsem) teplotu .. >_<

21. prosince 2011 v 13:11 | Gladuska |  Moje kydy

Čusky ;)

Dneska jsem nešla do školy, protože když jsem ráno vstala, strašně mě bolela hlava. Mamka řekla, ať se změřím a měla jsem 37, 4°C , což sice není až tolik, ale já jak mám třeba jenom 37,1°C , tak už prostě nemůžu dělat vůbec nic .. :// :D Tak jsem si vzala přášek a lehla si. V 8 jsem se začala dívat na ten pohřební průvod, co se vysílal v televizi. Bylo to neskutečný, kolik lidí se tam sešlo. O_O ... Trochu mi to připadalo jako když se konala v Anglii ta královská svatba (jo, trochu blbej příklad, ale!) . Bylo to takový strašně zorganizovaný a honosný a sbory a vojáci a kočáry s koněma .. ;)
Zítra jdem už do školy jen na vánoční hodinu si dát dárky a pak domů, jupí! :'DD Nudila jsem se a tak můžete vidět animaci, kterou jsem si dala i nahoru místo videa, protože to nijak nesouviselo s Vánocema a bylo divný. ;D Odpoledne přijede na návštěvu prateta a její syn, což bude nuda, tak si zalezu do pokoje a dobalím dárky. ;)
Jo a 23. nebo 24. zveřejním Vánoční video! ;)*

foutou from we♥it
Gladuska ♥

Někdo se za mě vydává! :X

21. prosince 2011 v 12:08 | Gladuska |  Moje kydy

Tohle už vím sice dýl, jenže ..

Už asi 3 týdny vím o tom, že se za mě někdo na internetu vydává, což je hrozný!

Jo, nejdřív mě Anis upozornila na to, že jí na její blog někdo psal pod mým jménem , ale já to prý nebyla. A opravdu ne! Ten člověk se totiž podepsal jako GLADUSKA. Problém je v tom, že já nikdy neíšu caps lockem .. Zablokovala ho, on napsal z jinýho ip a tak ho pořád blokovala.

Na mým blogu psal ten člověk taky, tak jsem ho taky zablokoala a klid, jenže! Problém je v tom, že ''falešná Gladuska'' píše za mě komentáře ke článkům na blogy mojich Affs!

Vidíte, i na mým vlastním blogu píše! blokovala jsem to.

Vánoční avatary + co jinak .. ^^

20. prosince 2011 v 20:40 | Gladuska |  fotky

Ahoj ..

Bože, bože ! :// Právě se asi hodinu a půl pokouším dělat video ve Windows Movie Makeru a je to opět, jako vždy na hovno! :'/ :DD Musím se tomu smát, fakt. WMM je opravdu nejtrapnější program vůbec. Pokaždé se mi to sekne a když se mi to náhodou předtím podaří uložit, znovu už ten soubor nejde otevřít .. Ale dost stížností! :D A nebo ne. Ještě - kvůli státnímu smutku zítra nejdem do divadla. Chápu to, ale proč musíme mít místo toho zrovna matiku, fyziku a chemii? >_< :D No nic .. Už se těším na Vánoce, jestli dostanu licenci k Pinnacle studio! ^^ To budou konečně videa! :D Ale tak já už si nic neberu vážně, vypouštím okolní svět a soustředím se jenom na sobotu. :'DD

Jo a abych nezapomněla! Tady vám chci ukázat tři vánoční avatary. ;) (no jakože nemá to rozměry 1OOx1OO px, ale to se neřeší ;D - to mi přijde strašně mrňavý ..) Klidně si propujčte, ale uveďte zdroj! ;))

............................... ..

Fotky ze hry, aneb KDO MÁ VĚTŠÍ ARMÁDU SNĚHULÁKŮ :'DD

19. prosince 2011 v 19:14 | Gladuska |  fotky

Čauky! :'DD

Dneska jsem měla odpoledne volno, tak jsem hrála Sims. :D Jakože já je hraju často, ale není hraní, jako hraní. Většinou totiž, když hru zapnu, jdu vyfotit něco na design, do komixu, na download, nebo tak. Ale dneska jsem si fakt vytvořila rodinku a hrála s ní! :)) Docela obměna! :D No nic, ukážu vám pár fotek.

btw: Původně jsem plánovala fotit zase nějaký vánoční fotky, tak jsem vytvořila jen dvě ''Santky'' :D a děti. Hm .. Jakože nění tatínek, ale to neřešte! :D Pšššš!


Tady - máma Jessie si čte tajemnou knížku, ojojoj! :'D Všichni z rodiny čtou pořád knížky, protože nemají skoro žádny simoleony a všech 5 jich bydlí v dvojpokojovým domečku ;D Mají jen 3 postele, takže nemají ani na televizi .. (:D) smůla .. :'//

Fast food

17. prosince 2011 v 21:18 | Gladuska |  my pictures

Ahoj . ;// :)

Dneska jsem strašně vyčerpaná! :// Vsávala jsem v osm a až do jedné odpoledne jsem byla na tréninku. Ten byl ale celkem fajn. ;) Pak jsem si řekla, že půjdu do města dokoupit poslední dárky a v pět se zase vrátím na další trénink, kterej měl začínat v 5 h. Jenže já si říkala, že ty 4 hodiny (od 1 do 5) uběhnou rychle.. :D Né, neuběhly! :D Za necelý dvě hodiny jsem se stihla naobědvat, koupit co jsem chtěla a prolézt všechny obchody široko daleko. Domů se mi jet nechtělo, protože bych musela tahat 20 kostýmů, stepky, dvoje tenisky, ty dárky a milion dalších věcí a pak bych se za hodinu zase musela vracet do studia. Bydlím totiž asi 40 minut cesty od tama . :// Jako myslela jsem , že umřu nudou, ale pak mě zachránilo latté a malinovej cheesecake! :33 Miluju cheesy

(to je ten obrázek. :D Předlohou mi byl můj náramek z Paříže :D)) z Claire's ..)

Gladuska ;))*

Trochu předvánoční frmol :/ :))

16. prosince 2011 v 20:21 | Gladuska |  Moje kydy

.. Es weihnachtet schon! ..

Vánoce se blíží! :'))))))

Hm, jak jste si mohli všimnout, tak teď nejsem až tak aktivní a zas tak často nenavštěvuju affs, ale to všechno je kvůli tomu předvánočnímu presu. :/ Tenhle týden byl trochu jako písemkovej horor, ale dá se říct, že jsem to zvládla.. :D Ze všeho, kromě matiky jsem dostala jedničku, takže fajn. :) Navíc každý odpoledne jsme měli trénink buďto se stepem, nebo streetem, protože tuto neděli budeme mít Vánoční vystoupení. :')) Tím pádem o víkendu nejspíš nic moc nepřidám (zítra budu od rána do večera na tréninku - 5 hodin, ojojoj! :/ :D) nebo možná něco málo přednastavím. ;) Každopádně vůbec mi ten frmol nevadí, protože mi to jedině zdůrazňuje to, že už budou Vánoce! :')) :3

Pro ještě větší nabuzení zimní atmosféry tu mám několik obrázků. ;)


Svetry s norským vzorem ;)

16. prosince 2011 v 19:45 | Gladuska |  Mojedowny

Čusky! :)

Prostě zbožňuju svetry s norským vzorem a ikdyž jsem sice už jeden vyrobila, chci vám ukázat a dát možnost stáhnout si další! ;) Tentokrát ne pro dospělý, ale pro děti . :') Jsou hned 3: Se sobama, se sněhovýma vločkama a podobnej jako ten co jsem dělala minule (tj. tmavě modrej) :)) Myslím, že oblečení na děti je málo, takže by se vám tyhlety outfity mohly hodit. ;D Je to každodenní oblečení, takže ani nemusíte mít datadist Roční období. Enjoy. :P