Září 2011

Diplomy za bleskovku ;)

29. září 2011 v 20:36 | Gladuska |  Diplomky pro vás
Hoj, hoj hoj! :D Stavuju se tu, abych vám internetovou formou předala Vaše diplomky za včerejší bleskovku. ;) Nebudu to okecávat, tady jsou ;)


víc v celým článku.. :)

Bleskovka 0.09

28. září 2011 v 19:46 | Gladuska |  !!!Soutěže!!!
Tak co, dáme si bleskovku? :D Beru prvních 5 lidí. Cena - diplom. ;)

1) Čauky ;D
2) Cos dneska dělal/a?
3) Co jsi měl/a na večeři? :D
4) Oblíbená barva?
5) Leoprardí vs. zebří vzor? :D
6) Nicki Minaj vs. Rihanna?
7) Máš na diplom speciální přání, nebo se nacháš překvapit
tím, co vymyslím? :D
8) Líbí se ti můj blog?
9) Tak zatím ahoj ;)


Ježíšův obraz!

28. září 2011 v 17:30 | Gladuska |  my pictures
Omlouvám se za takový trapný název článku, ale nic lepšího mě nenapadlo.. :D

Ve výtvarce nám třídní ukázala jakejsi obraz s Ježíšem. Pak nám každýmu do lavice dala část toho původního obrazu rozstříhanýho na čtverce. Nám se kámoškou dala jakousi ruku co drží dřívko, jejakej plášť a rukáv. Měli jsme si papír zvětšit a překreslit to teperama tak aby to vypadalo co nejvíc stejně. Každej tak namaluje jeden kus a pak se to celý navzájem spojí. Výsledkem by měl být ten původní obrázek co nám ukazovala učitelka, jenom zvětšenej. Toto jsem kreslila já. Vlavo originál, vpravo to moje.. :/ :D

Těším se na to, jak to ude vypadat až to složíme. :D Vyfotím si to a pak vám to ukážu.. ;D


Zatím čauky :) Gladuska

Sleepover party ! :D

28. září 2011 v 14:31 | Gladuska |  Moje kydy

Už jste někdy někdo zažil sleepover party? Já jo! :D Minulej týden v pátek jsem ji pořádala doma a byla to fakt bomba! :D

Ehm.. Sleepover party volně přeloženo jako večírek, kdy u tebe přespí několik kamarádek se dá nazvat taky pyžamová party, nebo tak něco.. :P Já to spojila zrovna se svou narozeninovou oslavou, ikdyž jsem narozky měla už v létě.
Oslavy nedělám moc ráda protože s tím mám špatný zkušenosti, ale tohle se mi zdálo fajn. Pozvat k sobě míň lidí, kteří se spolu navzájem znají, než zvát 20 lidí co se nikdy neviděli.. Celkově jsem pozvala 5 mých nejlepších kámošek a dorazily všechny. :)

Celý to začalo kolem půl páté. Přivítaly jsme se a povídaly si než dojdou všichni, pak jsme si daly souboj na tenečních podložkách a to bylo vážně super! :D Sice jsem na tom už stála, ale stejně mi to moc nešlo, což nevadilo protože to stejně pořád byla sranda. ;) No, pak jsme dělaly různý blbosti, házely jsme po sobě bonbónama z piňáty kterou mi holky vytvořily, snědly jsme dort (nebo spíš muffiny, dort bych nestihla upéct.. :D) a byl večer. :D Jo a ještě na něco jsme zapomněla! V pokoji jsem měla ke stropu přivázaných 49 balonků naplněných konfetama, takže jsme je musely skoro všechny popraskat! :D Konfetovej déšť je vážně úžasnej. :') V noci se pak ještě pustil film - Ghotika. Vyděli jste to někdo? Je to ten úplně ze všech nejúchvatnějibombastickofamóznější horor na světě! :D Rozhodně doporučuju se podívat.

Celý to strašně rychle uteklo, ale byla to určitě nejlepší oslava, kterou jsem zatím uspořádala a za to jsme ráda. :) Holky odešly kolem 11 dopoledne a já sice tak do 15 vysávala z pokoje konfety, ale party s přespáním je prostě milionkrát lepší, než když k vám kamarádi přijdou na pár hodin odpoledne. :))))

Všem doporučuju. :D

Jó a v celým článku se můžete podívat, jak dopadla moje hlava když podlehle nájezdu pěti barevných sprejů na vlasy. :'D Nedalo se ubránit, byli v přesile. Super bylo že jsem potom měla vlasy tak ztuhlý, že jsem do nich ani nestrčila kartáč. :D

Abbey dawn - What the hell KOLEKCE

21. září 2011 v 18:21 | Gladuska |  Mojedowny

Opět na mě dolehla touha tvořit v Bodyshopu a tentokrát to odnesla Avril Lavigne a její kolekce What the hell. :D Nabídnu vám tři sety celkovýho oblečení, vždycky jedno tričko a černý lesklý kalhoty s balerínkama. :) Každej z downloadů teda obsahuje oblečení a celou Avril, teda s pletí, očima, makeupem, vlasy a já už ani nevím co.. :D

Enrique Iglesias - I like how it feels!

21. září 2011 v 17:49 | Gladuska |  Enrique Iglesias
Enrique tenhle týden vydal novou písničku I like how it feels. :) Mě se líbí, ikdyž je taková "novodobě normální" , nebo jak to říct, ale mě se prostě strašně líbí! :D Doufám, že k ní bude co nejdřív klip, ikdyž ten bude s Enriho rychlostí dělat klipy tak za dva roky. :D Né, já tu písničku prostě miluju..:')))))))

Cuz i like how it feels! Uoooh.. ♥v c. č. máte text ;)