Srpen 2011

Rihanna - ke stažení

25. srpna 2011 v 16:00 | Gladuska |  Mojedowny

PŘEDNASTAVENÝ ČLÁNEK - JSEM V ŘECKU ;)

Napodobování je suprovní! :D Miluju to, jak už jsem řekla, baví mě to a když už mám ten design s Rihannou, bylo lehké si domyslet, že ji zachvíli dám i ke stažení.. :) Tady jsou fotky :


Tuhle fotku jsem si zamilovala! :D To jak je ta lesklá zeď a všechno se pěkně odráží.. :)

Jedu pryč! :)

22. srpna 2011 v 21:42 | Gladuska |  Moje kydy
Je to tak, zítra odjíždím k moři do Řecka na Rhodos s mou sůpr kámoškou! Byli jste tam někdo? Já ještě ne. :) Už se těším, letadlem jsem letěla naposledy snad když mi bylo 6. :D Ikdyž tehdy jsem se ničeho nebála. Když je člověk starší, všechno si víc uvědomuje a to je někdy frustrující.. :/ :D Opalování, moře, píšek, západ slunce, příjemná hudby, hezcí kluci.. :D No nic, musím se vrátit zpět do reality. Jó! Přednastavila jsem jeden článek no.. Víc jsemnestihla a nechtělo se mi.. :D Vrátím se prní týden v září, tak sem něco přidám a konečně ukončím soutěž o nej mámu s dceru. Mimochodem, taky se vám najednou nějak oproti dřívějšku docela chce do školy? :D Mě jako se dřív nikdy nechtělo, a teď! Prostě, na učení se netěším, (to snad nikdo.. :D) ale těším se na děcka, kamarády, spolužáky! :D Neva. :D Tak se tu mějte a užijte si zbytek prázdnin! :)

Jak mít o blogu přehled?

22. srpna 2011 v 11:38 | Gladuska |  Návody
Tento návod možná hodně lidí zná, ale já se o něm dozvěděla teprve nedávno (dobře, asi před pěti měsíci.. :D) a musím říct, že je fajn! Takhle budete mít pod kontrolou to, kolik lidí vám na blog denně chodí, kdo vám kam a kdy napsal komentář, jestli vaše spřátelené blogy napsaly nějaký nový článek, nebo pozastavují apod.


Normálně se přihlašte na blog. Budete normálně na Novém článku a klikněte nahoře na ikonku blog (viz šipka).

Nej máma s dcerou - 3. kolo

22. srpna 2011 v 10:23 | Gladuska |  !!!Soutěže!!!
Jsem fakt retard! :D 2. kolo soutěže běží už pět měsíců.. :D Měla bych se stydět, páč sama nemám ráda, když se něco dlouho vleče. :/ No nic.. Minulé hlasování dopadlo následovně:


Zatím vede Slez* s jejími simkami Alison a Lizzie. V soutěži se ale nevypadává, hlasy se na konci sečtou. ;)

Tady jsou fotky z posledního - 3. kola soutěže :)

1) Kayla a Daisy Monroe


V zimě nejraději stavíme sněhuáky a děláme andílky a potom po sobě házíme sněhové koule :)

Design s Rihannou!

21. srpna 2011 v 23:44 | Gladuska |  Designy blogu
Nepřidávám články, o prázdninách je na blogu hovínko.. :D Přesto jsem dostala chuť změnit design a trochu si zarípat v Photofilteru. Woalá, a je tu nový kabátek webu! :) Úplně mě dostal videoklip California king bed od Rihanny, a přesto, že už je známý několik měsíců, chtěla jsem tu úžasnou atmosféru napodobit! :)) Layout je trošku propracovanější, dala jsem si docela záležet. :) Plánuju taky co nejdřív, nejspíš už zítra přidat její Download a několik dalších fotek.. No tak asi vše, co jsem chtěla napsat jsemnapsala a už se mi klíčí víčka , takže dobrou noc (půlnoc) ! :D

Doba výroby: 60 min
Spokojenost: 99 %


Japonka

21. srpna 2011 v 15:02 | Gladuska |  Mojedowny
Psala jsem, že mám nějakou práci rozdělanou a promyšlenou? Ano! A konečně jsem měla čas ji dokončit. Napodobila jsem nějaké zpěvačky a taky vytvořila jednoho simíka podle sebe. Je to japonka. :D Snažila jsem se spíš o oblečení a vážení udělat ty boty mě stálo hodně nervů! :D Pak až byl hotovej outfit, přemýšlela jsem , jaký udělat obličej, aby to bylo trochu zajímavý a nakonec se z toho zrodila tahle šikmooká dáma. :)


Download a další fotky pod perexem.