Červen 2011

Hračky pro batolata

26. června 2011 v 20:23 | Gladuska |  Rubbish
Googlila jsem a našla několik naprosto úžasnejch hudebních hraček pro děti. Stop nudnému xilofonu v základní hře, stop růžovému králíčkovi! :D Toho jsou úplně nové hračky a vaše milá batolátka si je určitě zamilují, popřípadě se alespoň na chvíli zklidní a získají nějký ten bod kreativity. ;) Tak stahujte stahujte. Obvzlášť ty tři první jsou boží. :))))

Retardovaná máma - 24. díl

22. června 2011 v 20:35 | Gladuska |  Retardovaná Máma

Předem se omlouvám za dlouhou pauzo mezi posledníma dvěma díly a za vulgární vyjádření v tomto díle.

Nový barevný design!

20. června 2011 v 21:20 | Gladuska |  Designy blogu
Poslední design jsem nastavila někdy kolem 10. února. Byl v odstínech modré a proto působil chladně, taky vzheldem k období, kdy jsem ho vyráběla. Teď už je ale skoro červen a tak jsem se na ten sněhovej vzhled nemohla koukat. :D Je tu zbrusunový desing. Barevnej, ujetej a takovej , no.. prostě pozitivní. :D Už dýl jsem něco chtěla udělat, ale nevěděla jsem na jakej námět a teď přišla ta ohyzdná Katy, tak je dess s ní. :D Snad se líbí. Možná se vám může zdát troško přeplácanej, ale to byl účel. Měla jsem totiž absťák a nikde nebyly žádný dobrý brushe, takže jsem to vyplnila textem, divným zeleným balonkem a tak. :D Snad to tu nějak přežijete a nebudou vás pálet oči. ;)


Vlasy 0.3

20. června 2011 v 17:14 | Gladuska |  Vlasy
Už dlouho jsme sem nedala žádný pořádný download. Dneska jsem hledala a našla 3 naprosto bombastický vlásky do Simíků na Peggyzone.com . :) Tak mě uchvátily, že jsem si je musela okamžitě stáhnout a ještě sestavit tenhle žebříček. :D

1. místo - No posuďte sami. Ta mašle, Uáá. :D Jo, jsem magor, ale tak se na to podívejte. :D Sice zrovna ta vlasů barva, co má simka se mi moc nezamlouvá, ale je tam dalších 11 odstínů. ;) Jen netuším, jestli se bude měnit i barva té mašle. Od toho co jsem si je stáhle jsem je ještě neozkoušela.

Simka do soutěže?

20. června 2011 v 15:09 | Gladuska |  fotky
Vzheldem k tomu, že soutěž podle mě stejně už nezačne, jelikož jsem se do ní přihlásila před čtvrt rokem ji beru, jakože prostě není. Dala jsem si ale docela práci s několika fotkami do ní, takže vám je tady ukážu a popíšu je. Berte to prostě jen jako popis nějakého mého oblíbeného simíka. ;)


Jakože kvalita nic moc, ale tak snad příště. ;) Úkolem do druhého kola bylo vyfotit simku ráno, po probuzení v jejím přirozeném prostředí (nejlépe tedy v pokoji), nenamalovanou, ospalou. Tohle je fotka z dálky, Jelikože jsem docela puntičkářka, musela jsem mít všechny plyšáky a kytky v pozadí přesně umístěný a pootočený, o tom, jak jsem aranžovala simku v póze z pózovače radši ani nemluvě.. :D

Katy Perry - Last Friday Night

18. června 2011 v 22:25 | Gladuska |  Mojedowny
Nudím se, brouzdám po netu a jen tak narazím na novej Katyin videoklip Last Friday Night. Jelikož mám její CD, písničku jsem znala a právě o to mě víc zajímalo, jaký bude klip. Bláznivej! :D No, pouštěla jsem si to pořád dokola a napadlo mě udělat video, ale bohužel nemám nervy nic dělat ve Windows Movie Makeru, tak jsem se aspoň pustila do napodobování zpěvačky. Zapla jsem bodyshop a dala se do toho. Výsledkem je autentický download! :) Musím říct, že mě to fakt nehorázně baví, takže určitě něco podobnýho do budoucna vytvořím znovu, ale teď se nejprv podívete na video. ;)
Fimo!

4. června 2011 v 15:00 | Gladuska |  Moe dílna
Miluju fimo hmotu! :) Mám doma docela dost barev, řekla bych, ale už poměrně dlouho mi leží osaměle ve skříni a nikdo si jich nevšímá. Zrovna jsem trochu uklízela, když jsem na ně narazila a řekla si, že když už je mám, měla bych je taky využít. Vzhledem k tomu, že kamarádka bude mít narozeniny, což už jsem psala ve článku o stepu, tak jsem se rozhodla jí k dárku vyrobit ještě nějakej originální doplněk z fima. :) Nedalo mi to a jak jsem se do toho jednou pustila, musela jsem toho vyrobit víc. :D No, sami se podívejte. :D


Omlouvám se za kvalitu, ale to víte, moje dvou megapixelová krosnička prostě není nic moc. :D Nakonec z toho vznikla lžička a la mrkev, hamburgerový náušničky (který teda mimochodem normálně vypadají milionkrát líp. :D) , brož v podobě pruhované placky s kotvou, přívěšek na krk, jakoby hranolky z McDonaldu (ano, měla jsem při vyrábění trochu hlad. :D), zmrzlinkový naušnicy a takovou tu panenku. Musím říct, že ta mi dala dost práce, zejména ta její růžička na čelence. Piplačka. :D No, není asi poznat, co to je. Jedná se o přívěšek na krk, ale moc to není poznat. Nad čelenkou je dírka a tam provlíknu nějakou šňůrku, nebo silon. Toť asi vše a vyrábějte taky, výsledky stojí za to. ;)

Auto naší třídní?

3. června 2011 v 22:12 | Gladuska |  my pictures
Ve škole jsme asi před dvěma týdnama měli za úkol jít na parkoviště u zahrady a nakreslit detail, auta, které si vybereme. Já šla první, prtože jsem jako první měla hotovou práci předtím. Spolu ještě s jenou mojí spolužačkou jsme se vydaly ven prozkoumat ty auta. Prohlížely jsme si je a prohlížely, ale žádný extra tam nebylo. A pak jsem očima přejela po druhé straně parkoviště a tam se mihlo něco lešklýho a červenýho. (Vím, popisuju to moc detailně, ale co už.. taková jsem já. :D) Bylo to takový menší karmínový Suzuki. Bylo asi ze všech nejhezčí, a proto jsme se ho rozhodly ztvárnit :

Já si vybrala nádrž na benzin (to je to kolečko), zadní světlo a část kufru se zadním oknem. Kamarádka se rozhodla pro boční okýnko a kousek kliky u dveří. Netrvalo ani deset minuta a už za námi na zahradu přišel někdo další. Byly to dva spolužáci. Sedli si k nám a začali kreslit stejné auto. Zanedlouho k nám zavítali další a další, až bylo červené vozítko obklopeno celou třídou. Kreslili jsem, když nás vyrušil učitel tělocviku procházející okolo s o rok mladší třídou, kteráí měla jít cvičit ven, na hřiště. Ohlídl se za náma a zeptal se, co děláme. Na odpověď ´kreslíme auto´ nám s úsměvem řekl, že se jedná o auto naší třídní, a že bychom se měli snažit, aby se z toho nezhroutila, protože přiznejme si, každý (zejména kluci) z naší třídy nemá , jakbych to řekla.. umělecký talent? To by až tak nevadilo, vzhledem k tomu, že si o kapotu utírali dlaně zašpiněné od suchých pastelů a zkoušeli odolnost výfuku tím, že na něj stoupali.. :D
Tak to je všecho, asi vás to nezajímá, ale já v mobilu našla tuhle fotku a tak jsem se u ní prostě trochu rozepsala. :P

Ouuu

3. června 2011 v 21:58 | Gladuska |  Moje kydy

Takže po delší době zase píšu. Chci napsat, že zítra brzo ráno se chystám na mistrovství republiky ve stepu . Jsem z toho pěkně nervózní a už chci , aby to bylo za mnou. Loni jsem se přitom nebála skoro vůbec. Myslím, že jsme to taky líp uměli a déle nacvičkovali. Letos prostě jedu do Prahy jen kvůli tomu, abych se ztrapnila. Tehdy jsem si jich nijak nevšímala a soustředila se na svoje číslo. Věděla jsem, že to umím a můžu to předvést. Teď to ale neumím a předvést to bohužel musím, protože se nedá couvnout. Tajně budu doufat, že mě tam nikdo nepozná, ikdyž vím, že s takovou naivní představou se můžu jít zahrabat 100m pod zem. Ale dost naříkání. Rovnou z mistrovství jedu ke kámošce na narozky. Budou u ní spát ještě tři další holky, který neznám, tak doufám, že budou v pohodě. Jo a ještě jsem se rozhodla přednastavit jeden, nebo dva články, tak se třeba můžete mrknou. ;)