Duben 2011

Simka do soutěže Miss Simfinity 2011

25. dubna 2011 v 18:55 | Gladuska |  fotky
Blbne mi net. Nemůžu se dostat na mail a navíc se mi vybíjí baterky u bezdrátové myši, (doma momentálně nemáme další) takže to tady rychle neťukám a sbohem. :D Ne, mám tady simku. Příští fotky už snad do soutěže pošlu mailem. ;) Jdeme na to.

Aytaç Nurhayat je dvaadvacetiletá slečna asijského původu. Její otec je bohatý arabský podnikatel vlastnící 12 ropných vrtů. Při porodu jí zemřela maminka a proto se jí tuto ztrátu táta snažil celý život nahradit penězmi, protože sám byl pořád zavalen prací. Přestože Aytaç vyrůstala v přepychu celý život se o ni staraly jen chladné opatrovatelky, popřípadně soukromí učitelé. Nyní se rozhodla odprostit se a začít úplně nový život. Přesunula se do Východní Anglie, kde právě studuje na univerzitě. Ale právě proto, že chce začít od znova, rozhodla se bydlet na studentské koleji a sama si vydělávat vlastní peníze, jako květinářka. Aytaçmá ráda přírodu, dlouhé letní procházky a cestování. Je velmi stydlivá a ve společnosti hodně lidí se necítí zrovna nejlépe.


Velikonoční downloady

24. dubna 2011 v 18:10 | Gladuska |  Rubbish
Rozhodla jsem se sehnat pár dekorací na velikonoce, když už je ten "svátek jara". Osobně Velikonoce nemám ráda, kluci chodí mrskat, zadek mě bolí a ještě jim musíme dávat vajíčka. To je spravedlnost? :D Ale nadruhou stranu je fajn, že máme ve škole volno. Jo a myslela jsem , že downloadů najdu víc, ale tak aspoň něco. Hledala jsem převážně na modthesims.info. Tak se mrkněte . ;)Proutěnej košík s barevnýma kraslicema. Najdete nejspíš v dekoracích. Stáhla jsem si ho, ale ještě jsem nespouštěla hru, tak nevím jestli tam budou na 100 %, ale asi jo . ;)
Velké modré vejce s mašlí v trakaři. I s trakařem je to jako celek. Najdete v dekoracích.


Tohle se mi líbí asi nejvíc. Zelenej košíček a kraslicema, malýma vajíčkama, dárečkem a já nevím s čím ještě. Doporučuju. ;)


Velikonoční zajíček. Má to být další neovladatelná postava jeko např. z Vánočního balíčku Santa, nebo jen tak z normální hry zajíc, co k vám přijde domů, když máte špatnou společenskost. Nemám s tím zkušenosti,ale vypadá to fajn. ;) Nejspíš přijde a prostě vám dá vajíčko. :D
Zaječí ouška! To je bomba! Už jsem si je stáhla. Jsou perfektní. :)))) Neváhejte, stahujte. Najdete někde v brýlích, nebo make-upu celé tváře, ale spíš v brýlích myslím. ;) Stáhněte oboje.

Ještě pořád žiju!

22. dubna 2011 v 21:03 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Moje kydy

Ahoj, skoro po měsíci o sobě dávám vědět. Je to hrozný. Já nevím, co se stalo, ale nějak prostě nemám chuť se do čehokoliv spoenýho s blogem pouštět. :( Venku je krásně, pořád lítám někde s kámoškama, teď jsou Velikonoce, rodina, furt někam jezdíme, navíc je třetí čtvrtletí a já musím dělat měsíční projekt do fyziky, udělat si čtenářskej deník a prostě nevím co dřív. Samozřejmě se ale nemůžu vymlouvat jenom na nedostatek času, protože za to vymření, co tady vládne může taky moje lenost. Potřebuju pauzu. Musela jsem čekat, až se mi začne po blogu stýzkat a začít potom. Důvodem, proč se TO stalo je asi to, že já objetovala videoklipu What the hell tolik času, že jsem se sama divila celou tu dobu jsem seděla za monitorem a tvořila v WMM. V tu dobu jsem se hádala s rodiči, kvůli tomu, že celý dny jen sedím u počítače, už mě bolely oči snad měsíc jsem nebyla venku, ale stálo mi to za to. Výsledek byl ale moc krásný na to , aby to byla pravda. Myslela jsem si, že konečně patřím k těm úžasným lidem ,co jsou "králové a královny Sims". Klip byl dokonalej, HD, ale WMM mě prostě zradil a já už nechtěla dělat nic, nic společnýho se Sims, protože jsem se bála, že už mi nic nepůjde jako dřív. Vím, že za to simíci nemůžou, ale já nechtěla spustit hru. Byla jsem naštvaná, ale přitom hrozně smutná a dotěď trochu vyděšená z toho zvuku, kterej z PC zazní, když se něco nedaří udělat. Konec keců! Blog pokračkuje. Asi teĎ chvíli nebudu přidávat komixy, protože se na to necítím, přestože je to asi to jediný na bloogu zajímavý, ale aspoň budu přidávat downloady, svůu grafiku, budu vám fotit moje rodinky ze hry a já nevím co, prostě ke komixům určitě příjdu , ale chce to čas, jak tady opakuju pořád dokola. ;) Mějte se a nezapomente na můj blog. :)

Gladuska