Únor 2011

Moje rodinka: Blueberry

27. února 2011 v 21:59 | Gladuska |  Moje rodinky

Než vás provedu životem mé rodinky, chci se omluvit za to, že jsem tu od úterka vůbec nebyla a přesto, že je víkend jsem nic nepřidala, jenže:
  • ve škole je teď před jarákama nouze o jakýkoliv volný čas a já kromě toho, že se neustále musím na něco učit, chodím každej den do nějakýho kroužku - od podnělí do pátku, takže opravdu nemám chvíli ny zbyt. :(
  • nějak jsem vůbec neměla náladu o něco se snažit.
  • zjistila jsem, že život není jen klikání myší. V sobotu jsem byla od sítě úplně odpojená. Byla jsem bruslit, na dlouhé procházce se psem a dneska jsem měla trénink se stepem. Prostě se snažím i o něco jinýho, ale tím neříkám, že odteď počítač zavrhuju - to v žádným případě! Je to můj velký kamarád.. ( Maj got, už jsem závislá..:D)
A už konec mých nezáživných keců, je čas na simíky! :) Jen nevím, proč jsem je pojmenovala Blueberry - Borůvkovi.. Ale co už. :D

Únik od reality

23. února 2011 v 21:28 | Gladuska |  Moje kydy
Přišla jsem ze školy abyla totálně odrovnaná. Teď je zkrátka testový období a já nestíhám. Ne, že bych se nestíhala učit, ale nestíhám se soustředit. Pořád myslím na něco jinýho a najednou mě škola nějak moc nebaví. Ikdyž možná je to tím, že polovina profesorů chybí a mi zítra máme čtyři biologie za sebou. :/ Nemám ráda biologii.. Ale holt to budu muset přežít. Jen, co jsem přišla z dramaťáku, vrhla jsem se do světa virtuality a vyrobila si sůůpr rodinku! :) Bohužel nemám její fotky, protože se mi nechce naprosto nic dělat, ale někdy do budoucna mám v plánu vytvořit novou rubriku - Moje rodiny. Sice to asi nikdo nebude číst, ale mě to nevadí.. :D No jen trochu vás s ní teď ale seznámím. Je složená ze čtyř členů. Máma - Dotty ráda kutí a proto rozebírá všechny možné přístroje, které mají doma. Právě dole v garáži opravuje starej rezavej vrak auta. :D Táta, jehož jméno si nemůžu vybavit skládá hudbu a rád tancuje. Potom mají dvě děti - teenagerky Alex a Caira. Alex je kamarádská a věnuje se fitness - běhání, posilování jóga a taky nepohrdne tím, zaházet si po škole s přátely na basketballový koš za jejich špinavou chátrající garsonkou. :D No a Caira je tichá, stydlivá, ale zato se líp učí, má ráda zvířata - obvzlášť jejich tlusťoučkou kočičku Mandy. Ráda stejně, jako máma kutí - přičemž si hraje s vrtulníkem na dálkáč a vylepšuje ho novýma součástkama. To je asi tak všechno, co jsem chtěla říct.. Musím se přiznat, že takhle " normálně " jsem si už dlouho nezahrála. Bude to nejmíň dva měsíce a to minimálně. Asi to zní směšně, když mám blog o The Sims, ale já opravdu nedělám skoro nic jiného, než že fotím fotky do komixů. Ne, že by mě to nebavilo, baví, protože jinak bych to vůbec nedělala, ale zahrát si jen tak, klidně i s tím zeleným diamantkem a v komixech nežádoucíma bublinama má taky něco do sebe! :) Taky řeknu, že mi všichni členové ze začátku zmírali hlady, omdlívali v garáži a smali v loužích od kočky :D :D, ale cheat Maxmotives jsem nepoužila ani jedinkrát. ;) No, to je jedno, stejně to nikoho nezajímá, takže se s váma loučím a jdu se vysprchovat. ;) Jo, a jen VeliiQu, jak mám udělat, aby mi text obtíkal okolo toho avataru, jak to děláš ty? :D No nic, čau . :)

Jak na oblečení (vlasy) i bez datadisků?

22. února 2011 v 21:13 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Návody
www.gladus.blog.cz
S tímto návodem jsem se seznámila teprve nedávno. Nebudu to zbytečně obkecávat a přejdu rovnou k věci. Takže jedná se o návod, který, když uděláte přesně podle návodu, můžete použít oblečení a vlasy i z datadisků, které nemáte. Nahoře na obrázku je džin. Pochází z Volného času a i tak se s ním málo, kdy setkáte. Pokud byste ale chtěli jeho ohoz použít někam do komixů, příběhů, nebo videí, nic vám v tom nebrání. ;) Návod je v podstatě úúúplně jednoduchý a ještě k tomu jsem vám pečlivě nafotila fotky ze hry, aby to bylo ještě srozumitelnější. :)

Až 50 lidí na parcele!

21. února 2011 v 20:41 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Rubbish
Download určený pro VeliiQa, ale samozdřejmě i pro ostatní. Je tu hack, sloužící k tomu, aby jste mohli mít na parcele víc, než osm lidí. Sama jsem to ještě nepoužila, ale zkusím to. Každopádně, kdyby vám to nefachalo, tak si neztěžujte.. :D Dole jsou dva odkazy, takže si stáhněte obojí. ;)

http://thumbs2.modthesims2.com/img/1/4/2/6/4/8/7/MTS2_5th_LMNt_630150_Large_Family.JPG
Musíš asi stáhnout obojí ↓
Stahuj

A nebo, pokud vám to nepůjde, mám tu záložní typ. Stáhněte si tuto spirálu. Jděte si vyrobit rodinu a udělejte od jednoho do sedmi členů. Prostě ne osm. :) Potom rodině najděte dům a kupte spirálu. Pokud máte sedm členů, dejte mít dvojčata s... a jméno sima. Tím, že se vám narodí dvojčata budete mít už devět členů rodiny. Potom už se můžete rozmnožovat dáll a dál. :D Každopádně, když budete mít osm členů a dáte dvojčata, napíše se vám nahoře tabulka, že to prostě nejde, páč máte na parcele moc lidí. No, toť vše. Snad to půjde. ;)
Špirála Špirála
:: DOWNLOAD :: (2,91 kB)

Boží vybavení do kuchyně!

20. února 2011 v 18:46 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Nabytek
Našla jsem úplně parádní doplňky do kuchyně. Jsou boží, nádherný, propracovyný a realistický! :) Co víc si přát? :D Talíře, utěrky, sklenice, houby na mytí nádobí, saponáty. Prostě dokonalost. Přesně něco takovýho jsem dlouho hledala, takže hned stahuju. Jo mimochodem stahuje se kliknutím na malej obrázek.;) Určitě to do budoucna využiju v komixech. Holt budu muset děj vymýšlet tak aby se odehrával v kuchyních. Né, sranda :D. Prostě stahujte víc v celém článku.. :)

Download→
Download→


Nej máma s dcerou - 1. kolo

19. února 2011 v 19:01 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  !!!Soutěže!!!
www.gladus.blog.cz
Nevím, jestli by nebylo lepší soutěž zrušit, protože z šesti účastníků jsou jen tři spolehliví. Bude to asi divný, ale prostě budou jen tři soutěžící. Nadruhou stranu máte zaručený, že něco vyhrajete..;) Taky jsem se rozhodla, že se vypadávat nebude, protože jste si dali na simkách docela záležet. Kola budou celkově nejspíš tři a do každého tak dám dvě fotky. Vždy udělám novou anketu, ale hlasy se nakonec sečtou. Po skončení jednotlivýho kola uzavřu danou anketu, aby se nemohlo hlasovat pro první kolo, když už začíná podlední a soutěžící tak nezískával hlasy záhadným způsobem. :D No, možná vám to příjde zvláštní a nepřehledný, ale tak s tím nic neuděláte. ;) Ceny jsem vyřešila takto:
  • 1. místo - diplom, avatar (dle dohody), klikací ikonku (dle dohody), oddělovač a reklamu na mém blogu na 3 týdny
  • 2. místo - diplom, avatar (dle dohody), klikací ikonku(dle dohody) a reklamu na mém blogu na 2 týdny
  • 3. místo - diplom, oddělovač (dle dohody), avatar (dle dohody) a reklamu na mém blogu na 1 týden
Alespoň, když je vás míň, budete mít víc výher. :P A teď už soutěžící (první jméno je vždy máma a druhé dcera ;) :

Oddělovače

19. února 2011 v 14:40 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Všehodruhu
Tak jsou na světě moje druhý oddělovače, který aspoň za něco stojí. :D Myslím, že jsou ale trochu moc jednoduchý.. Právě proto jsem jich teda udělala víc - pokaždé v jiné barvě. To už by se někomu hodit mohly.. No, prostě nebudu to rozdrbávat. Posoudit to můžete jen vy. :D Jo a jen mimochodem ten třetí - to má být žlutá.. :D

www.gladus.blog.cz
www.gladus.blog.cz
www.gladus.blog.cz
www.gladus.blog.cz
www.gladus.blog.cz
www.gladus.blog.cz

Jak na rám vlastního obrazu

19. února 2011 v 14:00 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Návody
www.gladus.blog.cz
Minule jsme si ukázali návod, jak dát vlastní obraz do simíků . Teď už je ve hře a zbývá ho jen patřičně využít. Spustíme si Sims a najedeme na nějakou parcelu. Vybraného simíka učíme malovat. Aby mohl vytvářet vlastní díla, musí mít asi okolo sedmi bodů kreativity.

Avatary Laury

18. února 2011 v 20:03 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  fotky
Piplala jsem se ve photofiltru, tak, jak je mým zvykem. Musím přiznt, že mě to ohromě baví. Taky myslím, že výsledek stojí za to. Cítím, že se zlepšuju. Sice je jich jen šest, ale o to preciznější a tak nějak prostě zajímavější. :) Hladala jsem sice nějaký brushe na avatary, ale nebyly nic moc, takže jsem je radši vynechala a přidala jen obyčejný poloprůhledný rámeček. :) Opět je můžete využít, jak chcete, ale prosím o zdroj.

Taky chci říct, že jsem moc ráda za to, kolik lidí mi na blog chodí. V pondělí 92 lidí, předevčírem 72 a včera 77. Sice nechápu, jak to, když nepíšu žádné reklamy, ale jsem fakt ráda. :)

A do třetice, jsem docela naštvaná. S tou soutěží se tak dlouho dělám, všechno připravuju. Přihlásí se mi šest lidí - jsem šťastná, že aspoň někdo, ale polovina z nich mi to neposlala! Nevím, co dělat. Když budou v soutěži jen 3 lidi, bude to divný a když prodloužím termín, můžu to udělat znova a znova. A nakonec se stejně ničeho nedočkám. Prostě jste nespolehliví! (ti, co mi to neposlali..) Ale s tím nic neudělám..

A teď už ty avouše! :D

www.gladus.blog.cz
www.gladus.blog.cz
www.gladus.blog.cz
www.gladus.blog.cz
www.gladus.blog.cz
www.gladus.blog.cz

MASHUP

17. února 2011 v 21:29 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Videa
Našla jsem fakt zajímavý video. Nějakej týpek jménem Sam Tsui v něm zpívá mix písniček Love the way you lie( Eminem a Rihanna), Dynamite (Taio Cruz) a Teenage dream (Katy Perry). Musím říct, že na to, že poskládal pár písniček dohromady to zní slušně. :) Akorát ty jeho výrazy někdy. :D :D Trochu moc to prožívá, ale jinak prostě fajn klip. :) Dívala jsem se na jeho Youtube Channel a nejspíš je někde v Americe, nebo kde známej. Má přes 180 milionů shlídnutí. No, ale to je fuk, prostě se podívejte na to video.. :D


Jak na vlastní obrazy bez downloadů?

17. února 2011 v 21:19 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Návody
Takže jen na začátek. Zítra bych chtěla zahájit 1. kolo soutěže o nej mámu s dcerkou, takže všichni, co mi ještě neposlali fotky, aŤ je prosím pošlou. No, ono je to jedno, protože vám stejně ještě osobně napíšu.. ;)

Ale teď už k věci. Mám tu návod, jak na vlastní obrázky do sims, anižbyste museli cokoliv stahovat z internetu. Asi všichni víte, že když má sim dost bodů kreativity, může po nějaké době malovat buďto zátiší, nějakého dalšího simíka, nebo vlastní obraz. Když ho dodělá, může videt na zdi, nebo být prodán. Jak ale docílit toho, aby vlastní obrazy za něco stály? Jednoduše.
www.gladus.blog.cz
Jdeme do jakékoliv složky, kde máme nějaké obrázky. Je jedno, zad to bude krajina, portrét, nabo nějaký kreslený obrázek, jako tady mám já. Jeden, nebo víc z nich si označíme a dáme kopírovat, popřípadě zmáčkneme to známé Ctrl+C. :D
www.gladus.blog.cz
Následně si otevřeme tento počítač a jdeme přesně na tento link. DOKUMENTY → EA GAMES → THE SIMS 2 → PAITINGS. Složku paitings si otevřeme.
www.gladus.blog.cz
Několik obrázků tam už bude. Takové ty ´Maxisácké´ neboli prostě ty původní ze hry. Nemažte je, nechte je být. (Označila jsem je červeně.) Zmáčkneme Ctrl+V, nebo Vložení. Obrázek se objeví a hurá, je ve hře. :D

Chtěla jsem nakonec dát fotku, jak nějaký sim kreslí jeden z obrázků, ale momentálně nemám simíky zaplý, a než by se tak stalo, trvalo by to 3 hodiny.. :D Taky než by se sim naučil kreslit.. Prostě je s tím moc práce. :D Ale zítra to udělám. Snad. A přidám k tomu další super interakci. Těěšte se. :D

Lesklá podlaha

17. února 2011 v 20:56 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Nabytek
Našla jsem sůpr download. Totiž, jsou to lesklé podlahy pro vaše simíky. Vtip spočívá v tom, že vaše podlaha bude odrážet nábytek umístěný na ní jako zrcadlo. ;)Na obrázku to sice není, ale s podlahou se vám stáhnou i lesklý zdi. Ty jsou sice divný, ale můžou se hodit třeba do nějaké vydesinfikované koupelny.. :D Jo a důležitá věc. Nehledejte to mezi tapetama, ani podlahama. Jděte pěkně do režimu výstavby domu mezi nábytek, do dekorací a ZRCADEL. Bude tam asi tak 8 ´zrcadel´ bez rámu. To je ono. Tolik jich tam je kvůli rozdílé velikosti přesto, že to vipadá všechno stejně. Musíte to prostě ozkoušet. Mě se to moc líbí a používám to často. Jediný, co mi asi tak vadí je, že když už to jednou dáte na zeď nebo zem, nedostanete to pryč.. Nevím proč, ale prostě to nejde. No, to stejně nikoho nezajímá, takže stahujte. Stahujte v celém článku. ;)


Nový design!

14. února 2011 v 21:18 | Gladuska |  Designy blogu
A je to tu! Nový vzhled blogu. Zvolila jsem na něj jemnější pastelové odstíny modré - jako mají sněženky. Ty sice venku asi nenajdete, ale k jaru patří.. :D No, ono vlastně ani není jaro, ale to neřešte. :D Doufám, že se vám nezdá moc obyčejný. Docela jsem si s ním vyhrála a musím říct, že grafika mě opravdu baví. Měla jsem se učit do matiky, ale prostě jsem musela udělat tenhle design, takže to snad zítra nějak moc nepodělám.. :D Jsem holt závislá, ale to se asi nezmění.. :/ :D Dávám sem jen náhled a vy pište, jak se vám líbí. :)

www.gladus.blog.cz

Jak přebarvit stěny bazénu?

13. února 2011 v 17:21 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Návody
www.gladus.blog.cz
Chcete mít jíný, nebo hezčí bazén? Tak si přečtěte tenhle návod. Uvidíte, jak budou vaše zahrádky rázem krásnější! :)
www.gladus.blog.cz
Postavte si jakojkoliv bazén. Je jedno, jak velkej. Je jedno, jestli bude takovejto normální, nebo na šikmo. Prostě ho postavte. :D


Retush Avril

10. února 2011 v 21:40 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Všehodruhu
Trochu grafiky. Je to bída, ale mám v hlavě tolik školy, že nestíhám dělat ten komix, ani se pokoušet předělat video, snad o víkendu.. Prostě udělala jsem úplně obyčejnej retush Avril. Posuďte sami.
Upravila jsem barvu, vlasy, tochustínu a sytosti. Hned je to takový živější, co? ;)
www.gladus.blog.cz
www.gladus.blog.cz

Jak udělat na tváři sima něco ´velkého´?

9. února 2011 v 21:13 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Návody
Je to hrozná blbost, ale docela se mi to líbí.. :D Omlouvám se, za to, že tu nejsem, ale to víte, škola. Je toho strašně moc a vůbec nic nestíhám. Do toho kroužky, dopisování sešitů po dobu nemoci a tak dál. Je tu úplně kraťounký návod, na to, jak se zabavit, když vás žere nuda. ;)

www.gladus.blog.cz
Jďete do jakýhokoliv města a nechejte si načíst novou rodinu. Zvolte příklad vytvořit novou postavu a vyrobte jakéhokoliv simíka. Zaměřte se na to, co chcete, aby měl velké. Já si vybrala rty. Zvětšte mu to něco na maximum, co to jde a dál si ho oblečte a namalujte, jak chcete.
www.gladus.blog.cz
Potřebujeme vytvořit pár. Já dělala předtím týpka, takže teď dělám ženskou. Opět, chceme, aby měla velkou pusu, tak ji zvětšíme. Dál ji upravujeme podle libosti a uložíme. Chceme vytvořit dalšího člena rodiny, ale místo toho, abychom klikli na obrázek človíčka s pluskem, zvolíme takovej ten dudlík vedle. (Pokud máte mazlíčky, je ta ještě možnost vytvořit psa, nebo kočku. ;))
Ten dudlík zajistí, že dítě bude podobné rodičům. Bude mít skin (pleť) jednoho z nich, stejné oči, barvu vlasů a mimo to i velký a dokonce větší pusu, než oni dva. Přesto, že má dotyčný sim obrovské rty, zvětšujeme dál a ukládáme. Zase klikneme na dudlík a zvolíme prvního týpk a tu ženskou s větší pusou, očima, nebo tím, co zvětšujeme. Tak to dělám po několik generací, dokud nebudeme mít plný počet simíků - 8. Jestli chceme jít ale ještě do větších extrémů, tak ty první simíky - s nejmenšími ústy (ikdyž pořád velkými) smažeme a pokračujeme dál.
www.gladus.blog.cz
Toto je můj výsledek. Simka Lilly. Jak vidíte, má pysky jak dva řízky! :D Můžete si s dotyčným simem fakt vyhrát. Nejlepší je rťenka a pomyšlení na to, kolik by člověk s takovou hudou spotřeboval lesku na rty.. :D :D Je to sice úplná blbost, ale super je taky, když jim pak navolíte normální velikost celého obličeje - tu první. Pusa mu hezky splaskne a vy to můžete pozorovat. ;)

Pánské oblečení

6. února 2011 v 22:54 | M!Ss Gl@du$k@♥
Našla jsem nějaké komplety pro pány. Ještě jsem si je sama nestáhla, ale vypadají fakt skvěle! :)
V celém článku jsou ještě dva sety a download. Jinak pořád se snažím dělat na tom videu, ikdyž si nedávám moc naděje. Vždycky se to sekne a musím celej počítač restartovat. Hodinu se načítá, pak spustím WMM, dělám tak půl minuty a zase se to celý sekne! Grr. No, ještě se pokusím s tím něco udělat, ale nevím, jestli mám na to nervy.. :D Zatím mám uloženou tak minutu a čtvrt z tří minut a čtyřiceti pěti sekund. :P No, ale stejně to asi nikoho nezajímá, takže to dopíšu a jdu spát. ;)Všechno je v háji! :'(

5. února 2011 v 19:12 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Moje kydy
Já se na to můžu úplně vysr...!!!Grr! Nenávidím Windows Movie Maker!!! Celý dva dny se dělám s tím videem a když to chci uložit, celý se to pose...! :( Respektive to napíše, že se to nemůže uložit, protože neexistují původní soubory, nebo co, ale já nic nesmazala.. :( Jen jsem každý z těch jednotlivých videí zkrátila, tak , aby to sedělo do hudby. Už i minule, když jsem dělala klip k Tonight, psalo mi to tohle, ale potom, když jsem to zkusila za hodinu znovu, tak to najednou šlo v pohodě. Jsem úplně zdeptaná! Ještě vám tady já blbá píšu, abyste se těšili, že bude video! :( Jsem blbá, blbá, blbá!!! Zkusím to ještě jednou, a když to nepůjde, tak už fakt nevím. Pořád se třesu. Vypadá to, jakokdybych byla závislá, ale to ne.  Jen nemám ráda ten zvuk, co se ozve z kompu, když něco nejde a na té cedulce je vikřičník ve žlutým trojúhelníku. Je mi blbě. Celou dlouhou dobu jsem to rejpala a teď to nejde uložit! Achjooo! Prosím, neznáte někdo nějakej neplacenej program na videa? Byla bych strašně vděčná. Jenom chci říct, že to měl být klip na What the hell. Každopádně úplně v nejhorším případě si to prostě nahraju na mobil.. Sice je to nekvalitní jako prasnice, ale co už.. Kdyžtak prosím napište ten program a třeba i web, kde ho stáhnout. :(