Prosinec 2010

Šťastný Nový rok! :)

31. prosince 2010 v 12:01 | M!Ss Gl@du$k@♥
No, jelikož už za 12 hodin vstoupíme do roku 2011, chtěla bych vám popřát vše nejlepší. Děkuju všem, co sem pravidelně chodili a četly moje články. :) Toto je asi poslední článek tohoto blogu v roce 2010, takže jsem vyrobila silvestrovskej blend! :D Snad se vám líbí. Já pojedu za dvě hodiny za kamarádkou a budeme spolu hrát společenský hry a smát se. Koupila jsem nějaký pochutiny , redbull a na flashku si dala asi 50 písniček, takže nuda by hrozit neměla.. :D Jediný o co se budeme starat, je její dvouletá sestřička, která ráda zlobí. :D :D No, tak to je už vážně všechno, na závěr se chci zeptat vás, co budete dnes dělat? :)

www.gladus.blog.cz

Moje nej písničky

31. prosince 2010 v 10:46 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Moje kydy
Každý máme určitě svou oblíbenou písničku, ale každej den se rodí nové. Vzniká spousta hudebních stylů a každý hledá ten svůj. Někomu se líbí techno, jinýmu jazz a u některých lidí - včetně mě - je to nerozhodně. Každý má právo říct, co se mu líbí, a co naopak ne. Já se na to zase tolik nedívám z hlediska stylu, ale spíš se zaměřuju na oblíbené interprety. Mými najoblíbenějšími jsou Avril Lavigne, Enrique Iglesias, B.o.B, nebo George Michael, popřípadě Robbie Wiliams. Vidíte sami, že každý z nich je naprosto odlišný a přesto se mi líbí. Nehledím tolik na to, že tamten zpívá pop a druhej Punk.. :) No, prostě vám tu sestavím žebříček mých aktuálně nej písniček. Proč aktuálně? No, protože se pořád střídají. Co víte, za hodinu to může být úplně jiný... :D

Na 1. místo jsem posadila Avril s ještě neúplnou a neznámou písničkou What The Hell. Neznámou a neúplnou pro to, že ji dnes bude poprvé zpívat v nějaké americké silvestrovské show a toto je jen ukázka. ;)


2. je písnička California Callin´ která je teda už docela dost starší, ale refrén se mi líbí pořád. :)


3. Pitbulla sice moc nemusím a jelikož je tenhle song taneční, asi se mi brzo ohraje, ale zatím se mi teda líbí dost! :D


4. Opět Avril.. No co říct, prostě je úžasná.. :D :D Písnička je z roku 2007 z alba The best damn thing.


5. Tak tohle byla moje nejoblíbenější písnička tohoto léta. :) B.o.B a Hayley Williams.
Retardovaná máma - 21. VIDEOdíl

23. prosince 2010 v 20:07 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Retardovaná Máma
Konečně na mě dopadá ta vánoční nálada! :) Říkala jsem si, že je na čase udělat novej díl Retardované mámy. Moc se mi ale nechtělo do popisování a toho složitého upravování fotek. Spustila jsem Sims 2 a na liště mi neustále dokola hrála písnička Last Christmas přezpívaná od Ashley Tisdale. Máma to! Udělám video. Tentokrát jsem si ale vážně vyhrála. Po dvouhodinovém spolupracování s Windows Movie Markerem bylo hotovo. Na to, že je to moje první video dělané pomocí jakéhokoliv programu, se mi zdařilo! :) Tak příjemný pokoukáníčko, veselé Vánoce a šťastný Nový rok přeje Gladuska. ;)


Komix Black Or White??? - 10. díl

22. prosince 2010 v 18:03 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Black or white
www.gladus.blog.cz
Jen na úvod bych se chtěla trochu pochválit. Sice mi trvalo přes 2 týdny, než jsem udělala nový díl, ale je to složitý. Vymyslet děj, nastavit simíky do přesné polohy, vytvořit kulisy, úhel sklonu, potom všechny fotky upravit a popsat v photofiltru a nakonec dopsat text. Je to prostě náročný. :) Jen bych chtěla říct, že si myslím, že jsem se od začátku psaní komixů dost zlepšila. A ještě, doufám, že oceníte nový způsob popisování jednotlivých obrázků! :) Tak a teď už ke komixu.. :D

Náušnice! :)

21. prosince 2010 v 8:29 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Moe dílna
No, takže o výkendu jsem sháněla dárky a kromě nákupního centra jsem zašla i do korálkárny. Pokud jste tam nikdy nebyli, tak je to takova malinká místnost, a vprostřed té místnosti stojí obrovskej stůl, ve kterým jsou přihrádky s korálky všech možných tvarů, barev, velikosti a materiálu. Dál se tam prodávají i všelijaký drátky, háčky na naušnice, zapínání, na řetízky, brože, čelenky, silony a podobně, prostě můj ráj! :D :D No a já tam koupila snad 30 tun korálků, protože jsem se nemohla těch ostatních vzdát, takže jsem zaplatila skoro 200 Kč! :/ No nic, doma jsem udělala 18 párů naušniček a každé holce ze třídy dám jedny. :) Nemám totiž ráda pocit, když někdo dostane kvůli své oblíbenosti ve třídě dárek snad od každýho, i přesto, že jeho mozková kapacita je téměř neviditelná, a někdo, kdo je daleko lepší, jen se s ním osatní nebaví sedí v koutě a smutně počítá minuty do konce vyučovací hodiny. ;)
www.gladus.blog.czTady na té fotce jsou naušnice, které se mi líbily asi nejvíc. Tím ale nechci říct, že ty ostatní byly hnusný, to ne! :D :D Vyfotila bych je, ale už jsou zabalený do modrýho vánočního papíru.. Tak se mějte. A jo, asi si budete říkat, proč písu v tak divnou dobu.. No, jdeme se třídou do kostela a máme tam být až ve třičtvrtě na deset... :D Tak teď už vážně čau! :)

Jídlo z popelnice?

19. prosince 2010 v 20:52 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Návody
Sims 2 nám skrývá mnoho dovných interakcí, o kterých často ani nevíme! Minule jsem ukazovala smrtku v bytě, ještě dřív levitaci a teď jsem objevila to, že simové a simky můžou jíst jídlo z popelnice! :D :D Jak na to? Pokud se to cheš dovědět a shlídnout víc obrázků, klikni na celý článek. ;)
www.gladus.blog.cz
Předem upozorňuju, že to asi nepůjde všem. Musíte mít nějakej dodatek. Já jich mám hodně, takže nevím, kterej, ale nejspíš mazlíčci, tak odhaduju..:) No nic, s libovolným simem klikni na kontejner vedle poštovní schránky. V normálním odpaďáku - myslím ve vnitřním, kterej můžete mít třeba v kuchyni to nejde. Najdete příkaz "Jíst". Na to klikněte.

Mini pizza

19. prosince 2010 v 12:27 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Moe dílna
V podstatě ani nevím, proč tento článek píšu, když se netýká simíků, ale momentálně nemám čas fotit komixy, popisovat návody a natáčet videa. Je s tím strašně moc práce.. :/
Jen na úvod se tedy chci omluvit, že jsem celej týden nic nepřidala. Psali jsme furt nějaký testy, včera jsem byla celej den s kámoškou venku a dneska mám za pár hodin vystoupení se stepem a streetem, takže jsem nervózní, jako prasisko! :D :D No nic, teď už ke článku. :)

www.gladus.blog.cz
Co potřebuješ k přípravě minipizzy?
  • nějakou houstičku (já měla zrovna něco jko burger, ale stačí klidně normální pšeničnej bochánek ;D)
  • kečup (rajskej protlak)
  • šunku (můžeš i salám..)
  • sýr (pokud se ti chce kupovat pravá mozzarela, klidně, ale stačí i normávní eidam. :D)
  • kukuřiče, nebo jakákoliv zelenina (olivy, rajčata, paprika, ale i žampióny - prostě oblohu.)
www.gladus.blog.cz
Vybraný pečivo rozkroj napůl, aby bylo tenší. Jasně, můžeš si koupit i těsto na pizzu, ale tohle je ve výsledku rychlejší (nemusíš to péct) a bagetu má doma snad každej, takže si to můžeš udělat vlastně kdykoliv..

Sety oblečení

15. prosince 2010 v 18:54 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Fashion
Na modthesims.info jsem našla krásný barevný setíky oblečení. Obvzlášť se mi líbí to modrý tričko s potiskem robota. To je tak cute! :) Ale samozdřejmě k zahození není ani to ostatní. K tomu ty conversky - prostě dokonalý! :D Tady je velkej obrázek a pod perexem najdeš download! :) Jinak, pravděpodobně se něco z toho už brzo objeví v nějakým komixu.. :))

Click image for larger version Name: 2222222222.JPG Size: 37.9 KB Click image for larger version Name: ednooooooo.JPG Size: 44.2 KB Click image for larger version Name: dveeeeee.JPG Size: 39.6 KB Click image for larger version Name: chetiriiiiii.JPG Size: 41.4 KB


Žofiiny proměny image

11. prosince 2010 v 14:04 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  fotky
No, takže jelikož Žofka se v průběhu času v komixu už hodněkrát změnila, rozhodla jsem se to zaznamenat tadytou animací. :) Sami posuďte, co se vám na ní líbilo nejvíc.. Já osobně si myslím, že všechno je trhlý. :D Čepka s vrtulí, okurka na obličeji, neonový mikádo a mnohem víc! :D Jen ten obrázek, kde má černý vlnitý vlasy - tam je normální. Tehdy ji totiž ostříhala Laura, ale ona si to pak sama upravila na tu barevnou hrůzu.. No tak to je tak vše.. ;)

www.gladus.blog.cz

Komixové obrázky Andyho a Laury

10. prosince 2010 v 22:22 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  fotky
Nudila jsem se, proto tyto obrázky.. :) Lehká úprava pomocí šestnácti kliknutí myší. Né, vlastně jsem to nepočítala.. :D Doufám, že se vám budou pozdávat, jinak právě jsem dozdobila perníčky cukrovou polevou a jsou krásný! A dokonce tam mám i Svatého Mikuláše s berličkou! :D :D No to je jedno. :P Tyhle "photoshooty" se mi líbí hlavně proto, že jsou takový, barevný. :) Jen na tom třetím vypadá Andy jako sumec.. xD
www.gladus.blog.cz
www.gladus.blog.cz
www.gladus.blog.cz
www.gladus.blog.cz
www.gladus.blog.cz


Diplomy za poznávačku

10. prosince 2010 v 12:28 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Všehodruhu
Konečně, konečně, konečně! Už jsem tu. Zatím nepřidávám žádnej extra zajímavej článek, jen diplomy. Docela mě zklamalo, že i přesto, že tu bylo za ty tři dny, co soutěž trvala, více než 100 lidí se zapojili jen dva lidi. Těm děkuju. Bylo to tak těžký, napsat Miley Cyrus? No, nebudu se tím tady zaobírat. Mým úkolem je jen odměmit ty, kteří celebritu správně identifikovali. :D Diplomy jsou řekla bych docela obyčejné, ale pěkné. Snad se vám líbí. :)

Jinak odpoledne se budu snažit přidat další pokračování komixu Black or white. Sehnala jsem si spoustu downloadů a teď jdu už jen fotit. ;)

pro The-VeliiQ od Gladusky

www.gladus.blog.cz


Poznávačka

7. prosince 2010 v 16:45 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  !!!Soutěže!!!
www.gladus.blog.cz
A je tu další poznávačka a s ní další celebrita! :) Opět je vaším úkolem identifikovat osobu na fotce vyfocené v simících. Dala jsem si na tom celkem dost záležet a řekla bych, že se simka podobá originálu.. :D Tentokrát to je podle mě hóódně lehký.. :/ :) Tady je ještě pár informací o celebritě:

# Je to herečka i zpěvačka
# Je jí mezi 15 - 20 lety
# Jak můžete vidět na tom spodnějším obrázku, má piersing v nose.
# Nedávno - v listopadu měla narozky

www.gladus.blog.cz
Pravidla stejný, jako minule, jen chci po vás ještě napsat jeden film, nebo seriál, kde hrála a jakoukoliv písničku od ní.. :) Okej, jestli toto nenapíšete, nepočítá se váš komentář jako správná odpověď. Jinak komentáře jsou skrytý a beru max. 5 lidí. Diplom s onou star! :D

Tak pište lidi! :)

Mix vánočních věcí

5. prosince 2010 v 20:25 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Rubbish
Je prosinec a Vánoce klepou na dveře. No a právě proto jsem se rozhodla jśem dát taky nějaký tématický downloady, aby tenhle krásnej svátek mohli prožívat i vaši simové a simky! :D

Tady jsou na obrázcích Santovy manželky - nejspíš.. :D právě s těma mám teď sedign! :D No nic.. Myslela jsem, že down zahrnuje i ty čepky, ale ne, což je škoda.. :/


Click image for larger version Name: Sandy-Claus-2007_2.jpg Size: 146.6 KBClick image for larger version Name: Sandy-Claus-2007_4.jpg Size: 144.4 KB Click image for larger version Name: Sandy-Claus-2007_5.jpg Size: 147.3 KBClick image for larger version Name: Sandy-Claus-2007_3.jpg Size: 147.1 KB


   
Toto je krásnej adventní věnec. Můžete zapálit 1, 2, 3, ale i 4 svíčky. Je to jen a jen na vás.. :) Bohužel ale není v jiných barvách.Nový design :)

5. prosince 2010 v 14:45 | Gladuska |  Designy blogu
Ano, jak říká nadpis, je tu nový design! :) A tentokrád na vánoční téma. :) Mě se teda moc líbí a snad i vám. Dalo mi docela dost práce ho vytvořit, ale výsledek se zdařil na jedničku. Jak můžete vidět v záhleví jsou "Santovy holky" a vedle nich stromeček! :D :D Navozuje příjemnou teplou atmosféru, jen mi vadí, že je moc úzký, ale s tím už nic dělat nebudu, nechce se mi to celý předělávat..:/ Ale to by se nechtělo snad nikomu. Prostě fotky z komixů budou trochu přesahovat, ale snad vás to neodradí od jejich přečtení.. :) Tak pište, jak se vám to líbí a tady je náhled. ↓

www.gladus.blog.cz

Jak na upíra?

4. prosince 2010 v 21:19 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Návody
www.gladus.blog.cz
Tento tutoriál nejspíš znáte,a le kdyby přece někdo nevěděl, ráda vám udělám tento článek, který už vám pomůže.. ;)

Takže, název je jasnej. Teď se budeme zabývat tím, jak sima proměnit ve vampýra, nebo chceteli upíra. Musíte mít dodatek Noční život - bez toho to nejde! :D

Jak se stát upírem?

# Vyrobte simíka a pošlete ho na jakýkoliv pozemek v Centru. Když se setmí, je velká pravděpodobnost, že potkáte upíra. Jak ho poznáte? Má rudé oči, drží si ruku před pusuo, aby nebyly vidět jeho tesáky a vydává zvuky typu "Blé, blé, blé!" :D :D Je to vtipný, a hlavně ti základní (tj. že jste je nevyrobili, už jsou ve hře) se jsmenujou divně, např.: Hraběnka Magdaléna a tak, mají před jménem něco "hraběcího". :) Seznamte se s ním a až budete nej přátelé, jděte domů. Jednou v noci přijde vampý k vám domů a kousne vašeho sima do krku. A rázem je novej sáč krve na světě. :D
# Taky se ale někde dá stáhnout lektvar v podobě downloadu, kterej, když sim vypije promění se hned, bez toho, aby musel jezdit do centra, seznamovat se,...

Co je u upírů zvláštního?

# Mají stejné potřeby, jako normální simíci
# Ve dne nesmí být nikde jinde, než v rakvi, jinak jim potřeby ubíhají šíleně rychle
# Když ho chcete přesunout, máte kromě interakcí "Jít sem", "běžet sem", či "odhopsat sem" i nabídku "letět sem". Je to cool! :D Vampýr se promění v netopýra, dolétne na místo a zase se uvede do normálu
# Jak už jsem říkala, musí být celý den zavřenej v rakvi, což omezuje hru - hrajete vlastně jen polovinu dne ( od 19:00 do 7:00)
# Můžete kousnout ostatní lidi

Snad vám návod k něčemu je, byl, nebo bude. Dala jsem si celkem záležet a to hlavně s tím obrázkem nazačátku.. :D Mějte se. :)


Stará zapšklá bába!

3. prosince 2010 v 20:48 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Moje kydy
Vím, že tenhle článek sem vůbec nepatří, ale prostě to sem musím napsat.. :D Je to sice delší, ale snad vás to neodradí od přečtení. Ta příhoda se mi stala asi před půl hodinou.. :)

Máme doma psa a v jeho venčení se dělíme tak, že každý člen rodiny jde jednou za den. Teď před chvílí byla řada na mě. Venku byla otřesná zima, proto jsem se nabalila do spousty vrstev - jako cibule. Než jsem zabouchla dveře od bytu, máma mě upozornila, že ve vedlejším domě hárá fenka a abych ho proto nepouštěla z vodítka. Poslechla jsem ji. Venku jsem byla asi 30 minut, užívala jsem si zimy, kopala do hroud sněhu adokonce jsem si postavila i minisněhuláka! :D Už jsem se vracela domů, když jsem uviděla onu fenku. Náš pes - Ferda se za ní okamžitě rozběhl a jelikož byla námraza, upadla jsem a on mě táhl po chodníku. To bylo ještě dobrý. Zvedla jsem se a zabočila za roh, kde jsem počkala, až páníčci té feny odejdou. Už byli pryč. Oddychla jsem si, ale nadarmo. Můj neposedný mazlíček cítil pachovou stopu a skalopevně byl rozhodnut, že ji musí očuchat. Vynaložila jsem veškerou sílu, na jeho odtah, ale nedal se. Začal kroutit hlavou, aby se mu sundal obojek, a tak jsem ho nechala - nechci ho přece uškrtit.. :D Po deseti minutách čekání mi došla trpělivost. Opět jsem ho snažila dotáhnout k našim dveřím, ale jak byl obrubník zasněžený, neviděla jsem ho a zakopla o něj. Co tomu náhoda nechtěla, zrovna za obrubníkem byla dlouhá stráň, po které jsem pomocí svého zadku sjela. Ještě jsem stihla pustit vodítko, takže pes se opět rozběhl ke stopě, kterou pochytil. V polovině svahu jsem se zastavila. Chtěla jsem se zvednout a vysápat se nahoru, ale podklouzla mi noha a já letěla až úplně dolů. Zmohla jsem se jen na ubohé ´Ou shit!´ :D :D Když se mi podařilo dostat se nahoru, pejsek konečně pochopil, že nemá smysl tu jen tak stát, tk k tomu přidal opravdu dost hlasité štěkání a pochvíli i vytí! Nemohla jsem z toho! :D Za pár sekund vylezla na balkon nějaká stará ženská. Odchrchlala si a zařvala na mě : " Co tady děláš bordel? Sousedy to tady ruší!" "No to je zlé... Mě to ale nevadí." odvětila jsem. " Ale okamžitě vypadni! Nebydlíš tady, takže tady nemáš co dělat!" nedala se a prudila dál. Chvíli jsem se odmlčela a potom jsem jí suvéréně odpověděla: " Představte si, že tady náhodou bydlím, takže tady klidně být můžu.."  Tohle teda nečekala! :D :D Já tam úplně vpohodě stála, úsměv na rtech... Už jsem si jí nevšímala. Nechala jsem Ferdu ještě trochu nasávat pachy a ona mě mezitím sledovala jako ostříž. Bylo to fakt vtipný! :D Poslední, co řekla bylo :" No, tak jestli nevypadneš, tak to budeme muset řešit jinak." Hned nato zavřela dveře od balkonu a šla se oblíct. Nejspíš mi chtěla vynadat, nebo co..? :D Já si na truc ještě jednou - teď už ale schválně sjela po zadku svah za obrubníkem a pomalu jsem odkráčela domů - do vedlejšího vchodu od bytovky. :)

www.gladus.blog.cz


Snad vás to aspoň trochu pobavilo.. ;) A tady ten obrázek to už je jen Ferdík! :)

Video - Čokoláda

1. prosince 2010 v 20:47 | M!Ss Gl@du$k@♥ |  Sims 2 videa
Tentokrát jsem udělala videoklip na písničku neznámého autora. Byla totiž už ve hře Sims 2 a nadpis zněl jen "Čokoláda". :) Mě se ta písnička dost zalíbila. Video sice není nejlepší, ale ani nejhorší. Právě naopak, řekla bych, že se nepatrně zlepšuju.. Ale to nemůžu posoudit, to jen vy. :D

Klip je o jedné malé blondýnce. Žije sice v přepychu, má spoustu hraček, značkový hadry, ale její rodiče se neustále hádají. Z toho je samozdřejmě smutná a dává to najevo rozbíjením domečku pro panenky! :D :D Když vyroste, pochopí, že peníze nejsou vše a začne se věnovat zpěvu. Na jedné diskotéce potká nějakýho kluka, kterej se živí jako DJ a okamžitě se do sebe zamilují. Pozná to, co její rodiče neměli - LÁSKU! Později se vezmou a budou žít šťastně až do smrti.

Příběh je pěkný, nemyslíte? Teď už jen postačí kliknout na play... ;D Užijte si to. :)