Leden 2009

Scene Kids-co a jak!!!

26. ledna 2009 v 20:02 | Gladuska |  Styly
Scene kids jsou opravdu úžasní a obvykle extrémně krásní. Scene kids milují zábavu kolem sebe. Spousta lidí si mylně plete Scene Kids s Emo. Je to ale hodně podobné. Rozdíl je v tom že scene kids nedbají tolik na jedíném stylu hudby a někteří z nich poslouchají třeba i rap z čímž se u Emařů moc často nesetkáváme.


Názory Scene Kids

Scene Kids jsou velmi veselí a pořád se smějou. Nemají rádi smutné lidi, kteří berou vše příliš vážně. Velmi populární je být sXe, což znamená nekouřit nepít alkohol, nebrat drogy a u některých případů nepožívat ani kofein.Hhodně scene kids jsou vegani, ale ne vždy to dodržují.

81.6% Scene Kids má Myspace

Mluva Scene Kids

Velmi často používají slovíčka typu: "Rawrr.", "You are the sexy.", "Bang bang bang.", "I'm a ganstaa." Hodně používají slova typu "rad" a "stellar". Scene Kids mají rádi pokemony, ninja a podobné postavičky. Scene Kids milují focení. Často se fotí se zakrytou pusou nebo očima. Všechny fotky si upravují v photoshopu do té míry že vypadají jako plastoví.prostě dokonalost. Scene Kids mají velmi vysoké sebevědomí a nesnesou na sobě jedinou chybičku. V Americe jsou Scene Kids ještě více nenávidění než Emo. Žádná Scene Girl o sobě neříká že je Scene.

Scene oblečení

Kalhoty - Úzké těsně přiléhavé jeansy v různých barvách, nejen v černé. Holky nosí barevné ulítlé sukně a pod ně leginy.

Trička - trička s co nejvíc ulítlým nápisem, Hello Kitty, mráčky, duha, sluníčka, puntíky, proužky, trička kapel, srdíčka, atd.

Šperky - populární jsou barevné korále, čím větší tím lepší. Na krku pověšené různé přívěšky ve tvaru srdce apod. Scene Kids nosí také pyramidové pásky jako Emo. Obří náušnice jsou velmi časté. Do vlasů si dávají veliké mašle nebo nějaké dětské sponky. Sponky s Hello Kitty, korunky apod.

Boty - vansky (kostičkované), barevné baleríny, Conversky (každá jiná nebo tkaničky na každé botě jiné).

Scene make-up - jak holky tak i kluci sází na velmi výrazné líčení. Nejzákladnější jsou velmi tmavé linky kolem očí, které mohou být dotáhlé až za hranici obočí. Scene Girls nosí velíké umělé řasy a hodně namalované oční víčka barevnými stíny. Objevují se barvy jako modrá, fialová, žlutá, oranžová a červená. Nezáleží tolik na barvách, ale na originalitě nápadu.

Emo-fotky emogirls 3

26. ledna 2009 v 19:57 | Gladuska |  Styly

Emo-fotky emogirls 2

26. ledna 2009 v 19:55 | Gladuska |  Styly

Emo-fotky emogirls 1

26. ledna 2009 v 19:54 | Gladuska |  Styly

Babie styl-co a jak!!!

26. ledna 2009 v 19:49 | Gladuska |  Styly
Čím se Barbie girls vyznačují?
Čím se vyznačuje: Růžová,růžová,růžová!!! Spousta roztomilých drobností (panďuláků,medvídků,srdíčekových náramků a kytiček do vlasů...)
Hudba: Hlavně slaďácký pop a uklidňující hudba.Spousta "barbie" holek taky miluje vážnou hudbu a k tomu balet.Proto často chodí do divadla,kina a rádi cvičí (fitness,aerobik,roztleskávačky)...
Co se nosí: Hlavně boty na podpatcích,upnutá trička s milým např. komixových potiskem.A džínsy - hlavně "roury",které obepínají štíhlou postavu.
Líčení,vlasy: Líčení hlavně do pastelových barev,ale ne příliš výrazně,stačí černá linka a jemné stíny.Kdysi se tvrdilo že všechny "barbie" holky musí mít blond vlasy,ale omyl!Tak to vůbec není,dneska už existují také "barbie" zrzky,brunetky atd. prostě jako ty panenky.U vlasů se dává na důraz hlavně to aby byly zdravé,dlouhé a alespoň s jedním melírem.
Důraz je taky kladen na krásné nehty,nejlépe s růžovým lakem,nebo francouzkou manikůrou,ale přípustná je i zářivě červená...
Chování: Správné "barbie" se chovají slušně,nemluví sprostě a jsou skoro pořád veselé a milé.Prostě sama dokonalost.Rozhodně,ale nejsou namyšlené a nechovají se povýšeně.Naopak rádi pomůžou všem v nesnázích.Většinou dávají najevo svoje city a jsou hodně emocionální.Milují různé společenské akce (párty apod.)

Zdroj:Eli


Pdmínky pro moje SBnqua

26. ledna 2009 v 19:19 | Gladuska |  ••Affs••
Tak zde sou podmínky pre moje SB!!!
I kdybyste splňovaly všechny podmínky tak si váš blog prohldnu ju?!!!
Takže moje SB musí:

kacenka>>>Mít návštěvnost nejlépa nad 100 lidí do týdne
>>>Chodit na můj blog aspoň 3x týdně
kacenka>>>Napsat mi na blog aspoň 7 komentíků za týden
>>>Číst moe články a ne jen psát věci jako:Obíhám,jak se máš,co bylo o wíkendu a tak..

Jestli vše splnujete a chcete být mimi SBnquy tak mi napiste do komíků!Budu se těšit!!!:D:D

Co řekl a co se napsalo

26. ledna 2009 v 19:04 | Gladuska |  Enrique Iglesias
 • Enrique prý dostane pěstí, jestli si nevezme Annu. Alespoň podle Anina otce Sergeje Kurnikova. Rodiče Anny nedávno rozčílily Enriqueho výroky. "Věřím, že v dnešním světě můžete žít šťastně se svým milovaným člověkem,
  aniž si ho vezmete nebo se s ním oženíte. Dávám přednost poklidnému bytí bok po boku. Myslím, že se mnou každý chlap tady kolem bude souhlasit." S tím ale asi nesouhlasí Sergej, který řekl, že jestli si Enrique s jeho milovanou dcerou jen pohrává, tak ať dá od ní ruce raději rychle pryč, nebo pozná pravý slovanský temperament.
 • Enrique se stal novou tváří společnosti Pepsi. Podepsal smlouvu, která mu vynese za natáčení a vysílací práva okolo 72 milionů eur (přes 2 miliardy korun). Iglesias se tak zařadí mezi takové hvězdy jako Robbie Williams a J.Lopez, které Pepsi s konkurenční Coca-colou využívá. V minulém roce byli tváří Pepsi rodina Osbournovi nebo Britney.
 • Enrique si nechal chirurgicky odstranit své mateřské znaménko pod pravým okem. Po měsících spekulací, se potvrdilo že zpráva,která se poprvé objevila v květnu, nebyla jen klam. Enrique se pro tento krok odhodlal na radu lékařů, kteří mínili, že se může jednat o rakovinu.V televizní show "Airs Thursday night" popsal svůj strach z doktorů a nožů. "Vše co jsem viděl byla jen krev. Bylo to strašné. Myslel jsem, že se mi trefí do oka. Někteří přátelé mě teď potkávají a ani tu změnu nepoznávají ". Celá operace trvala 5 minut.
 • Po téměř třech měsících, kdy se v tisku objevily zprávy, že se osmadvacetiletý zpěvák Enrique Iglesias a dvaadvacetiletá ruská tenistka Anna Kurnikovová tajně vzali v Dominikánské republice či Karibiku, Iglesias velmi rozhodně v tisku oznámil, že ženatý není.
 • "Nemám nic proti ženění, ale nyní mě plně uspokojuje jen žít s dívkou a myslím si, že kterýkoliv muž mě chápe," uvedl Iglesias. Do jisté doby Enrique i Anna odmítali hovořit na téma sňatek, a tak zprávy o své údajné červnové svatbě ani nepotvrzovali, ani nevyvraceli. Anna prý byla dokonce spatřena se snubním prstenem.
 • Teď však Iglesias prohlásil, že je svobodný, a navíc, že se v nejbližší době nehodlá oženit ani s Annou, ani s jakoukoliv jinou dívkou.
 • "S Annou jsme se rozhodli, že zkusíme spolu žít," řekl zpěvák internetovému serveru Sky News. Pro "soužití na zkoušku" koupil Iglesias na Floridě velký dům ve středomořském stylu.
 • Enrique a Anna se po nějakém čase dali opět dohromady a to nevídaným způsobem.3.6.2003 se z nich totiž stali manželé!!!!Zároveň napálili média,když oznámili,že se vezmou v Dominikánské republice a mezitím byli oddáni v Karibiku.
 • Enrique zlomil jeden z rekordů.Jeho singl z alba Quizás-"Para que la Vida" ,se stal #1 v celosvětové hitparádě časopisu Billboard (Hot Latin Tracks Chart) jako celkově 16 jeho píseň ,která se stala #1.
 • Enrique se s Annou kvůli neustálým sporům před časem rozešel.
 • Anna a Enrique se ruku v ruce objevili na předávání MTV music awards a rozhodně se nechovali jen jako obyčejní kamarádi.Enriquova ruka stále rejdila po Anině vyšpuleném zadečku.Sem tam se lehce políbili,ovšem po čase se už Anna neudržela.Osedlala si Enriqua jako nestoudná tanečnice mu rejdila v klíně.Zuřivě ho líbala,až Enriquemu začali zpod čepice(kulichu nebo co)vytékat čůrky potu.O pár minut později ztropila Anna žárlivou scénu,když přistihla Enriqua,jak si vyměňuje číslo s Kylie Minogue.Začala ječet a mlátit Enriqua kabátkem který si ze sebe v záchvatu zuřivosti strhla.Několik účastníků potvrdilo,že Enrique s Kylie flirtoval už v zákulisí během vyhlášení.Nezdálo se ale,že by o něj jevila zájem.Možná to ho na ní tolik přitahovalo.....
 • Enrique prostřednictvím médií vzkázal: "Je mi smutno,jak mi ještě nikdy nebylo.Mám neuvěřitelný strach ze samoty a nyní nemám sílu s ní bojovat.Vlastně ani nevím jak." Také řekl,že by si opravdu přál,aby lživé drby o jeho vztahu s Annou byli pravdivé. "Nikdy jsem si tolik nepřál jako dnes,aby lživé pomluvy,které se o me šíří byly jen z části pravdou.Měl bych alespoň na blízku někoho,kdo by mě miloval." a dále říká: "Všechny hvězdy hudebního nebe,které tvrdí,že lásku k životu nepotřebují,jsou naprostí lháři." Enrique se rovněž přiznal,že měl poměr s téměř každou krásnou ženou,kterou potkal. "To je ale všechno jen kvůli slávě.Vy se s tou holkou vyspíte a ten večer nebo ráno odejde.A vám pak zase zůstane jen prázdná postel a v ní nikdo,kdo by vás pohladil,nebo si s vámi popovídal." Smutní nad tím,že má kolem sebe nespočet příživníků,kteří se vydávají za přátele,ale ve skutečnosti jen těží z jeho popularity. "Vůbec mi nezáleží na tom,jak dívka vypadá,musí být jen naprosto nezávislá a inteligentní.Dal bych všechno za přítelkyni a pár dobrých přátel,kteří by byli ochotni se mnou prožívat nejen to příjemné,ale podrželi mě i v případě neúspěchů.
 • "Jsem latinec a vždycky budu,ale má hudba taková není.I když jsem zpíval ve španělštině,byl to stále pop.Co dělá latinskou hudbu,je to,jak se zpívá a ne to,kde jste se narodili.Vždycky jsem říkal,že na mě má vliv hudba ´80s:Dire Straits,The Police,Bruce Springsteen a dnešní např.Trevis.Co mám na hudbě nejradši,je vystupování v obrovských arénách.Mám radost ze zpívání písní na albu Escape,větší,než kterýchkoliv jiných.Na koncertech můžu vidět tisíce zpívajících lidí.Dokážu si představit,jak si ty písně lidé pouštějí ve svých autech,rozbijí kolo,ale stále si hlasitě a šťastně zpívají."
 • Escape je album,které si Enrique přál,protože se jím tak zbavil nálepky "Latinského milovníka".Říká k tomu: "Nenávidím to pojmenování,je tak trapné"
 • "Kdybych byl prezidentem,první zákon,který bych prosadil,by nařizoval hezkým dívkám,aby stále chodily nahoře bez"
 • "Když se mnou jdete na rande,nemusíte se bát knockoutu mojí vodou po holení,jediné,co ucítíte,bude můj přírodní španělský pach"...................
 • Enrique radí,na co si máte ve společnosti něžného pohlaví dávat pozor: "Nenaleštěné boty od Armaniho,můžou vypadat jak od vietnamského stánkaře a dívky si také všímají chloupků v uších a nose."
 • Enrique prý ve škole nestál za nic.Říká k tomu: "Ve škole jsem nebyl dobrý.Měl jsem průšvihy kvůli tomu,že jsem mluvil při vyučování.Byl jsem králem poškoláků!Myslím,že v tom jsem překonal rekord."
 • Enrique skoro nestihl Londýnský koncert,protože se jaksi zdržel s Annou Kurnikovovou.V šatně.Blízké zdroje o tom řekli: "Pořadatelé měli strach, že Enrique vůbec nevystoupí. Snažili se ze všech sil, aby splnili jeho požadavky. Přestože měl větší a lepší šatnu než všichni ostatní, zjevně nebyl spokojený. Vypadal unaveně a o nic nejevil zájem. Jeho maskérky se musely hodně snažit, aby skryly v jeho tváři pozůstatky prohýřené noci."Oba však stále popírají,že by mezi nimi něco bylo.A to i přesto,že v jednom londýnském hotelu dělali takový kravál,že si na ně hosté museli stěžovat.Jeden z nich řekl: "Nejdřív se hlasitě smáli a Anna i řvala.Řvala vzrušením."Enrique byl prý také spatřen,jak utěšuje Annu po její prohře ve Wimbledonu.Jinde sem se zase dočetl,že jí tam utěšoval Sergej Fedorov.......
 • Kam by tě pozval na první rande?Prý do kostela.
 • Enrique a Jennifer Love Hewitt?Bylo mezi nimi něco?Možná.Jednou se dočtu jak to bez sebe při natáčení "Hero" nemohly vydržet a podruhé,že si jí Enrique pozval do klipu aby jí ohromil a nakonec utřel,protože to Jennifer brala jen čistě profesionálně.Tak kde je pravda?
 • A co Enrique a Anna?Četl jsem,že jí zaplatil 100 000 dolarů,aby sním natočila klip.Jak řekl: "Nezajímají mě herečky nebo zpěvačky,Anna je nejkrásnější ženou planety." Věci však nabraly nečekaný spád.Anna přišla na natáčení s uhrem na tváři.Enrique se zděsil a poslal jí zpět do maskérny.Jenže Enrique ani poté nebyl schopen Annu při natáčení políbit,a tak muselo být odloženo.Ponížená Anna to ale nenechala jen tak a prohlásila: "Enrique neumí líbat."Podle posledních zpráv jsou spolu....
 • Enrique a playback?Ano,ani to není vyjímkou.Proč by taky mělo,vždyť čas od času to dělá každý zpěvák.Enrique už ale párkrát na tuhle vymoženost doplatil.Například,když měl ve Švýcarsku vystoupit na slavnostním zakončení zimní sezóny.Nejen že dorazil o hodinu později než měl a první co uslyšel byl pískot na jeho osobu,ale když chtěl v závěru poděkovat svým fanouškům,jaksi ztratil hlas....Mikrofon byl totiž celou dobu vypnutý a Enrique si to jaksi neuvědomil...Další nepěknou příhodu s playbackem si ani tak nezavinil sám,jako spíš známí americký moderátor Howard Stern,který si nikdy s nikým nebere žádné servítky.Začal totiž ve své show pouštět živě strašlivě nazpívanou verzi "Rhythm Divine" (čert ví,jak se k němu dostala) a náramně se u ní bavil.Enrique si to ale nenechal líbit a objednal se do Sternovi show,aby tam později předvedl,že zpívat umí.Vystřihl jen tak naživo s pomocí kytary jednu ze svých písní a Stern se mu poté za vše omluvil.
 • Enriqueho fanoušci?To sou hlavně pomatené holky,které se rozpustí jakmile uslyší jeho jméno.Co všechno si ale dokáží vymyslet,jen aby se dostali blíž ke své hvězdě (všeobecně),nad tím zůstává rozum stát.Například si jedna fanynka vypátrala jeho telefonní číslo a neustále mu volala.Po nějaké době už jí to nestačilo,a tak ho začala pronásledovat autem. "Dokonce i na dlouhých cestách přes celou zemi,jsem stále viděl v zrcátku její auto." Jiný fanoušek se zase dostal do jeho hotelového pokoje a musel být obtížně hotelovým servisem odstraněn z jeho postele.Další bláznivá holka strávila 8 hodin zavřená v jeho šatně,jen aby ho mohla na okamžik spatřit


Zdroj:www.enriquousek.blog.cz

Nadherné phepláčky:)

26. ledna 2009 v 18:39 Oblečení


Zdroj:www.wohoz.blog.cz

Noční košilky

26. ledna 2009 v 18:32 | Gladuska |  OblečeníSupa pyžama

26. ledna 2009 v 18:28 | Gladuska |  Oblečení
Dámské saténové pyžamo M457 - MIRAN
Dámské župany

26. ledna 2009 v 18:15 | Gladuska |  Oblečení
Mam tu najitý super župánky který se mi moc libí a sou mocinky supa!!!

Jsou totiž *IN LOVE*!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM!!!!!!!!!!!!!!

New smail dess!

25. ledna 2009 v 21:17 | Gladuska |  New dessy
Mam tu pre vas new smail dess!!!Me se moc libí je zajimavej a takovej mno smajlovej:)
Tentokrát sem zvolila záhlaví s jednoduchym smajlikem a okraje stránky s vela smajlikow!!!
Doufam že se líbí!!!:)!!!!!!!!A JEŠTĚ JEDNOU PŘIPOMÍNÁM :KOPÍROVAT JEN SE ZDROJEM!!!!!!!!!!!!!!!

25. ledna 2009 v 21:01 | Gladuska |  Pixelky
!!!!!!!!!!!!VÍM ŽE SEM TO UŽ JEDNOU ŘÍKALA ALE KOPÍROVAT PIXELKY POUZE SE ZDROJEM!!!!!!!!!!


KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

..Photobucket - Video and Image Hosting...Photobucket - Video and Image Hosting.Photobucket - Video and Image Hosting.icon_35.gif image by Salisko... .
..superman....thblinkingmoney.gif image by Salisko..Photobucket - Video and Image Hosting.......1aberry.gif image by Salisko.1af.gif image by Salisko.i_0670.gif image by Salisko.i_0714.gif image by Salisko.
i_0906.gif image by Salisko.......................
..................5-1.gif image by Salisko.3285.gif image by Salisko.84.gif image by Salisko.85.gif image by Salisko.19-1.gif image by Salisko.90.gif image by Salisko.
107.gif image by Salisko.133.gif image by Salisko.132.gif image by Salisko.112.gif image by Salisko.thinkheart.gif image by Salisko.crown1.gif image by Salisko..thblackstar.gif image by Salisko.thredheart.gif image by Salisko.thblinkingmoney.gif image by Salisko.thblinkinglightbulb.gif image by Salisko.thawake-1.gif image by Salisko.thwow.gif image by Salisko.tharrows.gif image by Salisko.thtelevision.gif image by Salisko.thblackandwhiteenvelopewithpinkhear.gif image by Salisko.thsquishy.gif image by Salisko.thpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by Salisko..
.Absolutamente sonolento.Pixels.692..Bouncing bunny..pixel.pixelpacc.sldiiii.Amo a Pucky, minha cadela......
x . yellowchick.jpgstrawberry2.gif.Image Hosted by ImageShack.us..................
1aberry.gif image by Salisko....icon_45.gif image by Salisko.20n.gif(94 b)21n.gif(100 b)22n.gif(105 b)24n.gif(118 b)27n.gif(141 b)29n.gif(107 b)32n.gif(133 b)33n.gif(88 b)18n.gif(131 b)
kissesLOL.gif LOL image by LoveEmmalinaicon_42.gif image by SaliskoPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hostingicon_45.gif image by SaliskoPhotobucket - Video and Image Hostingloveyouuudiamantfnuuuciqbeesakra

Ouvindo música eletrônicaCoração ocupadomusic.gif mini music image by manicpanicdQuem veio primeiro, o ovo ou a galinha?To dodói, me faz um curativo?chibi_white_03.gif image by Lowinka692PixelsAbsolutamente sonolentopixelpixelpixelpixelsldiiiiNepojmenovan22.gif image by Tynuskahttp://emo-hannah.blog.cz/http://emo-hannah.blog.cz/Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Nepojmenovan14.gif image by Tynuskatoast_bahtoast_luvPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucketrofl.gif image by SaliskoPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hostingthwow.gif image by SaliskoPhoto Sharing and Video Hosting at Photobucket
http://emo-hannah.blog.cz/hmm-1.gif image by Saliskohttp://emo-hannah.blog.cz/thsquishy.gif image by Saliskothawake-1.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by Salisko98785.gif image by Salisko35n.gif(135 b)09.gif

Mexa mega mega mega mega megamix

25. ledna 2009 v 20:58 | Gladuska |  Pixelky
.Absolutamente sonolento.Pixels.692..Bouncing bunny..pixel.pixelpacc.sldiiii.Amo a Pucky, minha cadela......
x . yellowchick.jpgstrawberry2.gif.Image Hosted by ImageShack.us..................
1aberry.gif image by Salisko....icon_45.gif image by Salisko..haha.gif image by Salisko.Gloomy 28..Gloomy 29...exclamation...pixel.th39.gif.kisses.
diamant.tel.thdiamond.gif image by Salisko...cry-10.gif image by Salisko.ham..pixel.fuck.gif image by Salisko..cring..
Photobucket - Video and Image Hostinghttp://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gificon_45.gif image by Salisko1af.gif image by Salisko1aberry.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskoi_0714.gif image by Saliskoi_0906.gif image by Salisko5-1.gif image by Salisko3285.gif image by Salisko84.gif image by Salisko85.gif image by Salisko19-1.gif image by Salisko90.gif image by Salisko107.gif image by Salisko133.gif image by Salisko132.gif image by Salisko112.gif image by Saliskocrown2.gif image by Saliskothinkheart.gif image by Saliskocrown1.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothredheart.gif image by Saliskothblinkingmoney.gif image by Saliskothblinkinglightbulb.gif image by Saliskothsquishy.gif image by Saliskothsuperman.gif image by Saliskothpixel_NANO_mini_Contest_entry_by_.gif image by SaliskoAbsolutamente sonolentoPixels692Bouncing bunnypixelpixelpixelpixelpixeltelpaccsldiiiihamAmo a Pucky, minha cadela20n.gif(94 b)21n.gif(100 b)22n.gif(105 b)23n.gif(104 b)24n.gif(118 b)27n.gif(141 b)28n.gif(89 b)29n.gif(107 b)30n.gif(77 b)32n.gif(133 b)33n.gif(88 b)34n.gif(103 b)35n.gif(135 b)36n.gif(104 b)37n.gif(109 b)16n.gif(133 b)18n.gif(131 b) icône 10 work.gif image by spookys-graphixthblinkinglightbulb.gif image by Salisko smileys grenouille 6160.gif image by Enidta 39.gif image by Enidta99.gif image by Enidta-80.gif image by Enidta33.gif image by Enidta
http://www.shanaline_minigifs.blogger.com.br/65.gificon_45.gif image by Salisko1aberry.gif image by Saliskoi_0670.gif image by Saliskoi_0714.gif image by Salisko3285.gif image by Salisko85.gif image by Salisko19-1.gif image by Saliskocrown2.gif image by Saliskothinkheart.gif image by Saliskocrown1.gif image by Saliskothblackstar.gif image by Saliskothredheart.gif image by Saliskothblinkinglightbulb.gif image by Saliskothsquishy.gif image by SaliskoAbsolutamente sonolentoPixels692Bouncing bunnypixelpixelpixelham20n.gif(94 b)21n.gif(100 b)22n.gif(105 b)24n.gif(118 b)27n.gif(141 b)29n.gif(107 b)32n.gif(133 b)33n.gif(88 b)18n.gif(131 b)
kissesLOL.gif LOL image by LoveEmmalinaicon_42.gif image by SaliskoPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hostingicon_45.gif image by SaliskoPhotobucket - Video and Image Hostingloveyouuudiamantfnuuuciqbeesakra

Vánoční

25. ledna 2009 v 20:55 | Gladuska |  Pixelky

Hello Kitty 3

25. ledna 2009 v 20:54 | Gladuska |  Pixelky
Drag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double ClickDrag and Drop or Double Click
------
-----

Hello Kitty 2

25. ledna 2009 v 20:53 | Gladuska |  Pixelky

Nanuky

25. ledna 2009 v 20:52 | Gladuska |  Pixelky
×××××××××××××××

Děti

25. ledna 2009 v 20:51 | Gladuska |  Pixelky


,BuTeLeCka
´