Listopad 2008

converse

2. listopadu 2008 v 15:46 Oblečení
http://www.coolhunting.com/images/timothyliles_converse-1.jpg
pár cool converse

zajimavé bokovky

2. listopadu 2008 v 15:39 Oblečení

Bokovky a tanga...

Módní trapas! Bokovky a tanga v jednom
Možná nejhorší faux pas v historii módy jsou bokovky snížené prakticky až na úroveň rozkroku. Skutečně je nutné zacházet až tak daleko?
Pokud ovšem netoužíte po ničem jiném, než nestoudně pobuřovat své okolí, jsou tyto ultranízké bokovky, ze kterých vám bude čouhat i větší část kalhotek, pak je tento módní výstřelek pro vás to pravé.
Pokud jste si z obrázků nevšimly, kalhoty jsou s tangy spojeny napevno. Kalhoty samotné by se takhle nízko na bocích neměly šanci udržet, proto byly přišity k bikinám, které kromě toho, že aspoň trochu zakrývají nejcudnější místa, také drží kalhoty na místě.

Možná pro vás nebude překvapující zjištění, že za tímto módní výstřelkem stojí módní společnost Brazílie, která je známá davy zpocených vrtících se krásek, na kterých ovšem nenajdete jediný kousek pomerančové kůže. Pokud jste si z obrázků nevšimly, kalhoty jsou s tangy spojeny napevno. Kalhoty samotné by se takhle nízko na bocích neměly šanci udržet, proto byly přišity k bikinám, které kromě toho, že aspoň trochu zakrývají nejcudnější místa, také drží kalhoty na místě.